Kolejne nowości Adam Hall Group na Music Inside Rimini

5 maja 2017 / 13:00

Od 7 do 9 maja w Rimini Expo Centre (Włochy) odbędzie się kolejna impreza targowa w wyjątkowym formacie: Music Inside Rimini (MIR). To tutaj spotykają się profesjonaliści z show businessu oraz wschodzące gwiazdy sceny muzycznej.

[img:1]

Wśród oferowanych rozwiązań znajdą się produkty audio i wideo, technologie oświetleniowe oraz wiele więcej. Nowością drugiej edycji MIR jest segment systemów zintegrowanych. W hali A7/C7, na stoisku 078, Adam Hall Group jako dostawca rozwiązań techniki estradowej zaprezentuje swoje najnowsze produkty marki LD Systems, Cameo, Gravity, Defender, Palmer i Adam Hall. Znajdą się tam również marki dystrybucyjne Adam Hall Group, takie jak Ram Audio, Eminence i Bütec.

[img:2]

Głośniki MAUI P900 marki LD Systems, zaprezentowane niedawno po raz pierwszy na targach Prolight + Sound we Frankfurcie nad Menem, z pewnością przyciągną uwagę odwiedzających. Zaprojektowany przy współpracy z Porsche Design Studio system satelitowy PA wyznacza przyszłość wzornictwa profesjonalnego sprzętu audio. MAUI P900 łączy w sobie najnowsze technologie, unikalny język projektowania oraz ekskluzywne materiały. Owocem jest wyjątkowy produkt audio.

[img:3]

Następny gwóźdź programu to system MAUI 5 GO marki LD Systems – pierwsze na świecie mobilne kolumny PA zasilane bateriami. Jedno naładowanie zapewnia sześć godzin pracy wysokowydajnego, wymiennego akumulatora litowo-jonowego. Umożliwia to w pełni niezależne stosowanie MAUI 5 GO bez żadnych kompromisów. Gwarantowana jest przy tym doskonała jakość dźwięku. MAUI 5 GO ma wszystkie atrakcyjne cechy charakterystyczne dla bestsellera MAUI 5: przenośna konstrukcja, system monitorowania i PA, zintegrowany pulpit mikserski z Bluetooth®, moc szczytowa 800 W i wyróżniony nagrodami design.

Profesjonalny sprzęt oświetleniowy

[img:4]

Marka profesjonalnego sprzętu oświetleniowego Cameo przedstawi serię ZENIT. Składają się na nią produkty i akcesoria skierowane do profesjonalnych instalatorów i na rynek wynajmu. Doskonałe, wszechstronne produkty oświetleniowe Zenit zostały zaprojektowane z myślą o licznych zastosowaniach. Zasilane są one zarówno akumulatorami, jak i przewodowo, a więc można stosować je w pomieszczeniach i na otwartej przestrzeni. Wśród produktów z serii znaleźć można też reflektory zoom i wysokiej jakości dyfuzory. Seria obejmuje również reflektory PAR ZENIT Z 120 (z zoomem i stopniem ochrony IP65), ZENIT P 130 i ZENIT P 40 (każdy model z dyfuzorem Light Shaping i stopniem ochrony IP65).

Nowością w serii ZENIT są zasilane akumulatorami reflektory PAR ZENIT B 60 (obudowa czarna lub chromowana) ze stopniem ochrony IP 65. Wysokowydajne akumulatory zaprojektowane specjalnie z myślą o tym modelu zwiększają swobodę stosowania w instalacjach oświetleniowych. Kontrolery iDMX-APP i iDMX-Core Wi-Fi przeznaczone do stosowania z transmiterem W-DMX Connector Box zapewniają nieograniczoną mobilność. Aby umożliwić bezpieczny transport, Cameo® ma w swojej ofercie futerał koncertowy na sześć reflektorów ZENIT B 60. Ten wyprodukowany w Niemczech futerał wyposażony jest w system ładowania, a więc nie tylko można w nim wygodnie przechowywać reflektory, ale także je ładować.

[img:5]

Dopełnieniem serii ZENIT jest belka oświetleniowa LED ZENIT W 600 ze stopniem ochrony IP65. To nowe rozwiązanie technologiczne opracowane przez Cameo charakteryzuje się innowacyjnym designem, który toruje tej firmie drogę do przyszłościowego języka projektowania. Wszechstronna belka oświetleniowa ZENIT W 600 jest niezwykle łatwa w użyciu. Elastyczne opcje sterowania możliwe są dzięki rozwiązaniom technologicznym iDMX-Core i W-DMX.

Zintegrowane systemy

[img:6]

Na nowym, tematycznym obszarze ekspozycyjnym Integrated Systems zaprezentowano rozwiązania instalacyjne LD Systems CURV 500, które są skalowalnymi systemami umożliwiającymi pracę z maks. 24 głośnikami matrycowymi CURV 500 podłączonymi do jednego wzmacniacza CURV 500 iAMP. Wysoką jakość basów zapewnia subwoofer w obudowie bass-reflex CURV 500 iSUB. Do profesjonalnych zastosowań nagłośnieniowych zaprojektowany został również czterokanałowy wzmacniacz o dużej mocy LD Systems DSP 44 K obejmujący funkcje DSP oraz zintegrowany interfejs Dante umożliwiający bezproblemową integrację z sieciami Ethernet.

Przełomowe innowacje konstrukcyjne

[img:7]

Produkująca statywy i akcesoria marka Gravity została niedawno nominowana do German Brand Award dzięki swojemu bogatemu portfolio obejmującemu niemal wszystkie tradycyjne zastosowania. Nie trzeba było długo czekać, a firma już postanowiła dodatkowo rozszerzyć asortyment wielokrotnie nagradzanych produktów klasy premium. Warto także wspomnieć o innych innowacjach – wymienianych wśród kandydatów do nagród za wzornictwo – takich jak rewolucyjny stojak pod laptopa lub niezwykle wszechstronny stół do keyboardu, a także o produktach lifestylowych: sugerujących, w jakim kierunku marka Gravity rozwijać się będzie w przyszłości.

Jesteśmy wiodącym producentem i dystrybutorem rozwiązań techniki estradowej, a więc targi Music Inside Rimini były dla nas niezwykle ważne. Targi MIR są branżowym wydarzeniem na rynku włoskim, podczas którego innowacyjnych produktów szukają renomowani dystrybutorzy, sprzedawcy detaliczni i firmy instalacyjne. Dla nas jest to okazja do bezpośredniego kontaktu z zainteresowanymi stronami, dlatego w tym roku po raz pierwszy zorganizujemy w ramach targów przyjęcie, które rozpocznie się w niedzielę, 7 maja o godz. 17.30 przy naszym stoisku - mówi Gabriel Medrano, dyrektor ds. sprzedaży międzynarodowej w Europie Południowej/ Ameryce Południowej.

Producent

Dystrybutor

Producent

LD Systems LD Systems www.ld-systems.com

Dystrybutor

Producent

Dystrybutor

Producent

Dystrybutor

Producent

ADAM HALL ADAM HALL www.adamhall.com

Dystrybutor

Producent

Defender

Dystrybutor

Pozostałe aktualności nagłośnieniowe

RELACJA: Trzęsienie ziemi w Łodzi - Meyer Sound Lina i Leopard

RELACJA: Trzęsienie ziemi w Łodzi - Meyer Sound Lina i Leopard

Jakie są moje wrażenia z prezentacji systemów nagłaśniających z rodziny LEO firmy Meyer Sound, która miała miesjce w Łodzi 14 marca 2018? W dwóch słowach to...

Superlux HD-562 - słuchawki studyjne w dobrej cenie.

Superlux HD-562 - słuchawki studyjne w dobrej cenie.

Superlux HD-562 to model słuchawek przeznaczony do monitoringu w studiu w bardzo atrakcyjnej cenie około 129 zł. Wydawać by się mogło, że w tej cenie trudno...

The Lion King - Brodwayowy musical nagłośniony przez KV2 Audio

The Lion King - Brodwayowy musical nagłośniony przez KV2 Audio

Po 20 przełomowych latach na Broadwayu THE LION KING kontynuuje swoje panowanie jako jeden z najpopularniejszych musicali scenicznych na świecie. Od...

Adam Hall Group 
na targach Prolight + Sound 2018

Adam Hall Group na targach Prolight + Sound 2018

Adam Hall Group zaprezentuje swą bogatą ofertę na targach Prolight + Sound (10-13 kwietnia) we Frankfurcie nad Menem w hali 3.1, na stoiskach E60-F70....

Promocja na kolumny QSC - System bezprzewodowy Sennheiser gratis

Promocja na kolumny QSC - System bezprzewodowy Sennheiser gratis

Firma Aplauz, oficjalny polski dystrybutor sprzętu QSC, poinformowała o promocji na wybrane produkty tej marki. Przy zakupie określonego zestawu głośników...

NAMM'18: LD Systems CURV 500 TS - mobilny system liniowy

NAMM'18: LD Systems CURV 500 TS - mobilny system liniowy

Po oficjalnej premierze na NAMM Show 2018 Adam Hall Group zapowiada natychmiastową dostępność mobilnego systemu liniowego CURV 500 TS marki LD Systems. Na...

zobacz więcej
mikrofon