Nowości Adam Hall na Plasa Focus Leeds 2017

15 maja 2017 / 11:00

Na północy Anglii odbyły się ważne targi przemysłu rozrywkowego - Plasa Focus Leeds. Miejscem wydarzenia, które w tym roku trwało od 9 do 10 maja, był Royal Armouries Museum. Na stoisku nr #N-A10 Adam Hall Group, dostawca kompleksowych rozwiązań techniki estradowej, zaprezentował najnowsze produkty marek LD Systems, Cameo, Gravity, Defender, Palmer i Adam Hall. 

Zestaw nagłośnieniowy MAUI P900 marki LD Systems, który miał swoją światową premierę na targach Prolight + Sound we Frankfurcie nad Menem, pojawił się także w Leeds. Ten zaprojektowany przy współpracy z Porsche Design Studio system satelitowy PA wyznacza przyszłość wzornictwa profesjonalnego sprzętu audio. Urządzenie MAUI P900 łączy aktualny stan technologii z kultowym językiem formy i ekskluzywnymi materiałami, czego efektem jest jedyny w swoim rodzaju produkt audio. 

 

[img:1]

LD Systems MAUI P900

 

Następny gwóźdź programu to MAUI 5 GO marki LD Systems - pierwsze na świecie mobilne kolumny PA zasilane bateriami. Jedno naładowanie zapewnia sześć godzin pracy wysokowydajnego, wymiennego akumulatora litowo-jonowego. Umożliwia to w pełni niezależne stosowanie MAUI 5 GO bez żadnych kompromisów. Gwarantowana jest przy tym doskonała jakość dźwięku. MAUI 5 GO ma wszystkie atrakcyjne cechy charakterystyczne dla bestsellera MAUI 5: przenośną konstrukcję, system monitorowania i PA, zintegrowany pulpit mikserski z Bluetooth, moc szczytową 800 W i nagradzany design.  

 

[img:2]

LD Systems MAUI 5 GO

 

Profesjonalny sprzęt oświetleniowy  

Marka profesjonalnego sprzętu oświetleniowego Cameo przedstawiła serię ZENIT. Składają się na nią produkty i akcesoria skierowane do profesjonalnych instalatorów i wypożyczalni sprzętu. Doskonałe, wszechstronne produkty oświetleniowe Zenit zostały zaprojektowane z myślą o licznych zastosowaniach. Zasilane są one zarówno akumulatorami, jak i przewodowo, a więc można stosować je w pomieszczeniach i na otwartej przestrzeni. Wśród produktów z serii znaleźć można też reflektory zoom i wysokiej jakości dyfuzory. Seria obejmuje również reflektory PAR ZENIT Z 120 (z zoomem i stopniem ochrony IP65), ZENIT P 130 i ZENIT P 40 (każdy model z dyfuzorem Light Shaping i stopniem ochrony IP65).

 

[img:3]

Cameo Zenit B 60Nowością w serii ZENIT są zasilane akumulatorami reflektory PAR ZENIT B 60 (obudowa czarna lub chromowana) ze stopniem ochrony IP 65. Wysokowydajne akumulatory zaprojektowane specjalnie z myślą o tym modelu zwiększają swobodę stosowania w instalacjach oświetleniowych. Kontrolery iDMX APP i iDMX-Core Wi-Fi przeznaczone do stosowania z transmiterem W-DMX Connector Box zapewniają nieograniczoną mobilność. Aby umożliwić bezpieczny transport, Cameo ma w swojej ofercie futerał koncertowy na sześć reflektorów ZENIT B 60. Ten wyprodukowany w Niemczech futerał wyposażony jest w system ładowania, a więc nie tylko można w nim wygodnie przechowywać reflektory, ale także je ładować.

Dopełnieniem serii ZENIT jest belka oświetleniowa LED ZENIT W 600 ze stopniem ochrony IP65. To nowe rozwiązanie technologiczne opracowane przez Cameo charakteryzuje się innowacyjnym designem, który toruje tej firmie drogę do przyszłościowego języka projektowania. Wszechstronna belka oświetleniowa ZENIT W 600 jest niezwykle łatwa w użyciu. Elastyczne opcje sterowania możliwe są dzięki rozwiązaniom technologicznym iDMX-Core i W-DMX.

 

[img:4]

Cameo Zenit W600

 

Systemy zintegrowane

W segmencie systemów zintegrowanych na uwagę zasługują przeznaczone do instalacji rozwiązania CURV 500 marki LD Systems. Ich zaletą jest skalowalność - do końcówki mocy CURV 500 iAMP można podłączyć w ramach układu wyrównanego liniowo do 24 głośników CURV 500. Basy zawdzięczamy tutaj subwooferowi w obudowie bass-reflex CURV 500 iSUB.

Do profesjonalnych zastosowań nagłośnieniowych zaprojektowany został również czterokanałowy wzmacniacz o dużej mocy LD Systems DSP 44 K obejmujący funkcje DSP oraz zintegrowany interfejs Dante umożliwiający bezproblemową integrację z sieciami Ethernet.

 

[img:5]
LD Systems CURV 500

 

Innowacje konstrukcyjne  

Produkująca statywy i akcesoria marka Gravity została niedawno nominowana do nagrody German Brand Award dzięki swojemu bogatemu portfolio obejmującemu wszystkie tradycyjne zastosowania. Nie trzeba było długo czekać, a firma już postanowiła dodatkowo rozszerzyć asortyment wielokrotnie nagradzanych produktów klasy premium. Warto także wspomnieć o innych innowacjach - wymienianych wśród kandydatów do nagród za wzornictwo - takich jak rewolucyjny stojak pod laptopa lub niezwykle wszechstronny stół do keyboardu, a także o produktach lifestylowych: sugerujących, w jakim kierunku marka Gravity rozwijać się będzie w przyszłości.  

 

Adam Hall Group już od wielu lat jest obecna na targach Plasa Focus. To wspaniałe miejsce na networking i prezentację naszych najnowszych rozwiązań techniki estradowej, dzięki którym coraz więcej ludzi może wyrażać swoje pomysły i emocje w formie dźwiękowej i wizualnej, a także dzielić z innymi niezapomniane chwile. Również w tym roku cieszymy się na ciekawe rozmowy z naszymi dotychczasowymi i nowymi klientami.

Johan Gunsing - International Sales Manager UK / Benelux / Nordic

 

Producent

LD Systems LD Systems www.ld-systems.com

Dystrybutor

Producent

Dystrybutor

Pozostałe aktualności nagłośnieniowe

ANT B-TWIG 8 - innowacyjny aktywny system kolumnowy o mocy 2000W

ANT B-TWIG 8 - innowacyjny aktywny system kolumnowy o mocy 2000W

B-TWIG 12 to wszystko czego potrzebujesz, aby zapewnić mocne i pełne brzmienie na każdą okazję System idealnie sprawdzi się podczas eventów, w dużym klubie,...

AURORA NET dBTechnologies już dostępna!

AURORA NET dBTechnologies już dostępna!

Na stronie internetowej włoskiego producenta systemów nagłośnieniowych dBTechnologies jest już dostępna do pobrania  AURORA NET - nowe oprogramowanie do...

Czy zastanawialiście się jaki statyw wybrać do laptopa ?

Czy zastanawialiście się jaki statyw wybrać do laptopa ?

Wielu z nas muzyków dotyka problem umiejscowienia laptopa podczas koncertu, czy pracy w studiu. Problem być może prozaiczny, ale jak nasz laptop to centrum...

ART TubeMix - kompaktowy lampowy mikser/interfejs

ART TubeMix - kompaktowy lampowy mikser/interfejs

TubeMix to najnowsza i jeszcze ciepła propozycja od inżynierów ART. Urządzenie jest kompaktowym mikserem a jednocześnie interfejsem. Do dyspozycji mamy dwa...

SAS-18 NEO LINE - nowość od LDM Electronic

SAS-18 NEO LINE - nowość od LDM Electronic

SAS-18 NEO LINE to aktywny, trzykanałowy zestaw nagłośnieniowy składający się z subbasu z głośnikiem 18" oraz dwóch satelit o liniowej konfiguracji...

HD 660 S - nowa propozycja od Sennheiser już w Polsce

HD 660 S - nowa propozycja od Sennheiser już w Polsce

Firma Sennheiser, specjalizująca się w rozwiązaniach audio najwyższej jakości, zaprezentowała nowe otwarte dynamiczne słuchawki HD 660 S dedykowane...

zobacz więcej
mikrofon