NAMM'19: Marki Adam Hall z innowacjami na targach w USA

25 stycznia 2019 / 12:00

Po utworzeniu spółki Adam Hall North America Inc. w 2018 roku firma Adam Hall Group rozszerza swój zasięg działań sprzedażowych oraz dostępność produktów w USA i Kanadzie. Wraz z partnerem dystrybucyjnym, Musical Distributors Group (MDG) nowa firma Adam Hall North America Inc. optymalnie połączy doświadczenie w zakresie sprzedaży i serwisu swojego zespołu z Ameryki Północnej z operacyjnymi, logistycznymi i marketingowymi atutami grupy, zapewniając kompletny pakiet usług dla rynku północnoamerykańskim.

Podczas zimowych targów NAMM (24-27 stycznia 2019 r.) w Anaheim w Kalifornii firma Adam Hall Group zaprezentuje na swoim stoisku nr 11514 w hali A różnorodne innowacje. Oprócz innowacji produktowych linii Palmer zostanie przedstawiona również nowa tożsamość marki. Mając na uwadze zarówno swoje dziedzictwo, jak i przyszłość, firma Adam Hall Group rozszerza portfolio marki Palmer o różnorodne hybrydowe produkty cyfrowe o nowym wyglądzie i wyjątkowej estetyce.

 

Dla marki Adam Hall Group obecność nowych rozwiązań Palmer na zimowych targach NAMM 2019 oznacza początek nowej ery. Czasy się zmieniają, a wraz nimi Palmer. Koncentrujemy się na ciągłej ewolucji marki, oferując cyfrowe produkty hybrydowe. Jednocześnie pozostajemy wierni jej dziedzictwu i misji polegającej na pomocy muzykom i profesjonalistom w tworzeniu czystego dźwięku w dążeniu do zdefiniowania własnego brzmienia.

Robin Henlich - Menedżer produktów Pro Audio

 

Zaczynając w 1980 roku jako warsztat personalizacji sprzętu, Palmer rozwinął się w zaufaną markę wśród gitarzystów, basistów i profesjonalnych techników audio na całym świecie. Dzięki szerokiej gamie wzmacniaczy i symulatorów głośnikowych, dużemu asortymentowi efektów gitarowych i narzędzi potrzebnych przy występach na żywo i studyjnych, takich jak DI-boxy, splittery i kontrolery, produkty Palmer zachwycają zarówno muzyków, jak i techników dźwięku swoimi inteligentnymi rozwiązaniami, dopracowanymi, wysokiej jakości komponentami i nowatorskimi funkcjami.

 

Palmer: do profesjonalnego miksowania

Nowy Monicon XL to flagowy regulator monitorów serii Monicon. Jako jeden z pierwszych produktów ten łatwy w obsłudze regulator monitorów uosabia nowe wzornictwo Palmer, które charakteryzuje doskonały wizerunek marki. Wyposażony w wiele profesjonalnych funkcji, regulator monitorów Palmer Monicon XL jest doskonałym narzędziem do miksowania zarówno w domowym, jak i w profesjonalnym studio.

Prosta obsługa i profesjonalna specyfikacja sprawiają, że ten regulator monitorów wyróżnia się na tle podobnych produktów. Przejrzysty interfejs użytkownika jest wzbogacony o nowatorską konstrukcję konsoli. Dzięki uproszczonemu i jasnemu podziałowi na dwa poziomy elementy centralne sterowania i wyświetlacza są nachylone w kierunku użytkownika, co ułatwia pozycjonowanie na stołach i zapewnia komfortową pracę.

 

[img:1]

 

Unikalną funkcją regulatora Monicon XL jest miernik korelacji. Profesjonalny miernik audio wyświetla różnicę fazową między lewym i prawym kanałem sygnału stereofonicznego, ujawniając w ten sposób błędy zgodności monofonicznej w miksie.

Całkowicie analogowy obwód audio stanowi gwarancję, że podczas monitorowania nie ma opóźnień, natomiast sygnały koncentryczne S/PDIF są konwertowane bezpośrednio na wejściu. Użytkownicy poszukujący bardziej elastycznej konfiguracji monitorów studyjnych L/R mogą również skorzystać z dodatkowego wyjścia sub out z tyłu Monicon XL. Wyjście sumujące mono jest neutralne pod względem częstotliwości i nadaje się nie tylko do podłączenia do subwoofera, ale również do oddzielnego głośnika mono w celu weryfikacji miksowania w trybie mono, zarówno wizualnie, jak i akustycznie z miernikiem korelacji.

 

Popularne narzędzia dla muzyków

Rok 2019 to kolejny rok sukcesu serii Palmer Pocket Amp. Wzmacniacze MK2 Pocket Amp dla gitar elektrycznych, Bass Pocket Amp dla gitar basowych i Acoustic Pocket Amp dla akustycznych instrumentów strunowych to trzy przenośne przedwzmacniacze, które wyróżniają się doskonałą jakością dźwięku i znakomitymi opcjami projektowania dźwięku. Jako wszechstronne narzędzia do ćwiczeń, nagrywania i koncertów, urządzenia Palmer Pocket Amp są najlepszym wyborem pod względem jakości dla wymagających muzyków, artystów i profesjonalistów zajmujących się dźwiękiem.

 

[img:2]

 

Aktywne monitory studyjne

Palmer prezentuje również STUDIMON5, aktywny 5-calowy monitor studyjny o kompaktowej konstrukcji typu bass reflex. Podobnie jak inne nowe modele, STUDIMON5 prezentuje nowy wizerunek marki Palmer, a dzięki eleganckim, drewnianym panelom bocznym monitory studyjne mogą być używane nie tylko w studio, ale można je także elastycznie zintegrować z innymi profesjonalnymi środowiskami dźwiękowymi. Z tyłu monitorów studyjnych znajdują się port bass reflex, wejścia jack i XLR, a także regulacja głośności.

 

[img:3]

 

LD Systems: nowe rozwiązania systemów bezprzewodowych

Nowy system bezprzewodowy UHF z serii U300 firmy LD Systems zapewnia kompleksowe rozwiązania systemowe oparte na niezawodnej i łatwej w obsłudze technologii bezprzewodowej. Bezprzewodowe systemy U300 oferują rozwiązania z zestawami słuchawkowymi, mikrofonami krawatowymi lub klipsowymi, wersją dla gitar elektrycznych i basowych oraz zestawami z mikrofonami ręcznymi. Uzupełnieniem tej serii są bezprzewodowe słuchawki douszne U300 (IEM) w systemach monitorowania. W zależności od wybranej wersji zarówno systemy radiowe IEM, jak i UHF obejmują różne zakresy częstotliwości, dzięki czemu łatwo jest rozpocząć i rozwijać się w świecie technologii bezprzewodowej.

Opracowując nowe urządzenia bezprzewodowe, firma LD Systems położyła duży nacisk na długotrwałą niezawodność bez zakłóceń pracy i znakomite właściwości transmisyjne. Moc nadawania bodypacka 10 mW, efektywna blokada szumów z sygnałem pilotowym oraz pasmo przenoszenia do 25 Hz zapewniają również profesjonalną transmisję dźwięku 5-strunowych basów z dolną struną H.

 

[img:4]

 

Dzięki uzyskiwanej po jednym dotknięciu synchronizacji w podczerwieni i intuicyjnej obsłudze systemy bezprzewodowe UHF z serii U300 Diversity, opracowane w Niemczech, są gotowe do natychmiastowego użycia. Nadajnik ręczny serii U300 ma dynamiczne kapsuły kardioidalne i oferuje szerokie pasmo przenoszenia od 55 Hz do 16 kHz. W zależności od poziomu naładowania używanych baterii AA możliwy jest czas pracy powyżej dziesięciu godzin. Mikrofony są kompatybilne z kapsułami serii U500 i mogą być elastycznie dostrajane w zastosowaniach głosowych i wokalnych, co oznacza, że można również używać mikrofonów pojemnościowych i głowic mikrofonów typu hypnotic.

Systemy U300 zapewniają dwanaście kanałów i są dostępne w różnych zakresach częstotliwości, dzięki czemu mogą być używane na całym świecie. W zależności od pasma częstotliwości i w optymalnych warunkach środowiska w serii U300 może być równolegle obsługiwanych do sześciu łączy radiowych. Odbiornik U300 można również montować za pomocą dostępnego zestawu do montażu w szafie typu rack 19".

 

Gravity: praktyczne innowacje

Sukces statywów Gravity klasy premium zaczął się już w momencie ich wprowadzenia na rynek w 2015 roku. Wyróżnione w 2016 r. międzynarodowymi nagrodami Red Dot i IF, nowatorskie statywy i akcesoria firmy Adam Hall Group o niepowtarzalnym wzornictwie obejmują teraz szeroki wachlarz zastosowań.

 

[img:5]

 

Uchwyt na mikrofony Stereobar Plus marki Gravity stanowi uzupełnienie oferty rynkowej o produkt wysokiej jakości, zapewniający jeszcze bardziej profesjonalne funkcje. Oprócz konstrukcji wykonanych w całości z aluminium szczególnie krytyczne elementy zostały wytworzone przy użyciu niezwykle precyzyjnego procesu CNC. Dzięki oznaczeniom kątów i odległości Stereobar Plus zapewnia precyzyjne ustawienie mikrofonu dla uzyskania powtarzalnych rezultatów.

Nie mniej praktyczne są nowe uchwyty na napoje MA DRINK w rozmiarach M i L. W przeciwieństwie do wielu innych rozwiązań na rynku, które są mocowane do statywów mikrofonowych, MA DRINK wykorzystuje plastikową, a nie stalową obudowę. Niepożądane przenoszenie drgań na statyw, gdy kubki lub butelki są wkładane lub wyjmowane z uchwytów, zostało zredukowane do minimum, co pozwala artyście całkowicie się skupić na wykonaniu utworu z mikrofonem lub instrumentem.

 

Producent

Dystrybutor

Producent

LD Systems LD Systems www.ld-systems.com

Dystrybutor

Producent

Dystrybutor

Pozostałe aktualności nagłośnieniowe

Rozwiązania Sennheiser teraz w luksusowych samochodach Karma

Rozwiązania Sennheiser teraz w luksusowych samochodach Karma

Firma Sennheiser zadebiutował w sektorze motoryzacyjnym z technologią dźwięku AMBEO 3D rozpoczynając współpracę z producentem samochodów Karma Automotive z...

RW16 i DEM30 - dwa nowe systemy bezprzewodowe od dbTechnologies

RW16 i DEM30 - dwa nowe systemy bezprzewodowe od dbTechnologies

Włoska marka dBTechnologies wprowadziła właśnie do sprzedaży w Polsce wysokiej jakości systemy bezprzewodowe. Wśród nich znajedziemy 2 zestawy mikrofonów (RW...

Krakowski klub Prozak 2.0 z systemami Funktion-One

Krakowski klub Prozak 2.0 z systemami Funktion-One

Reinkarnacja popularnego, undergroundowego klubu Prozak - Prozak 2.0 to ponad 600 m2 klubu muzycznego, który składa się z trzech parkietów, czterech barów i...

ROADSHOW 2019 zakończone. Zobacz jak było!

ROADSHOW 2019 zakończone. Zobacz jak było!

Zaprezentowane zostały najnowsze produkty i trendy w systemach AV. Tematyka warsztatów była precyzyjnie wycelowana w integratorów i instalatorów AV.

23. edycja wystawy Audio Show już w listopadzie

23. edycja wystawy Audio Show już w listopadzie

Do startu 23. odsłony Audio Video Show zostało już mniej niż dwa miesiące. W dniach 8-10 listopada loże VIP PGE Narodowego oraz apartamenty luksusowych...

Świat komunikacji interkomowej wg RTS

Świat komunikacji interkomowej wg RTS

W jaki sposób zapewnić jeszcze lepszą komunikację swoim użytkownikom? Firma RTS nieustannie mierzy się z tym dylematem i dostarcza nowe urządzenia. Zobacz nowości zaprezentowane podczas IBC w Amsterdamie.

zobacz więcej
mikrofon
Szanowny Czytelniku
 
 
Aby dalej móc dostarczać Ci coraz lepsze materiały redakcyjne i udostępniać Ci coraz lepsze usługi, potrzebujemy zgody na lepsze dopasowanie treści marketingowych do Twojego zachowania. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy użytkownik portalu wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności, która opisuje sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. 
 
 
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym chcielibyśmy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. Poniżej znajdziesz podstawowe informacje na ten temat.
 
Kto jest administratorem Twoich danych osobowych?
 
Administratorem, czyli podmiotem decydującym o tym, jak będą wykorzystywane Twoje dane osobowe, jest INFOMUSIC. Rejestr firm: INFOMUSIC z siedzibą w Gdańsku przy ul. Zielona 20/14  80-746 Gdańsk, Nr ewidencyjny: 112588, Numer VAT: NIP PL 584 2259505, REGON 192 886 210.  Szczegółowe informacje dotyczące administratorów znajdują się w naszej Polityce prywatności 
 
 
Jakie dane są przetwarzane ?
 
Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności udostępnianych przez INFOMUSIC,w tym zapisywanych w plikach cookies, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych Zaufanych Partnerów.
 
Jakie są podstawy prawne przetwarzania Twoich danych osobowych?
Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych osobowych w celu świadczenia usług, w tym dopasowywania ich do Twoich zainteresowań, analizowania ich i doskonalania oraz zapewniania ich bezpieczeństwa jest niezbędność do wykonania umów o ich świadczenie. Taką podstawą prawną dla pomiarów statystycznych i marketingu własnego administratorów jest tzw. uzasadniony interes administratora. 
 
Komu udostepniamy Twoje dane osobowe?
 
Twoje dane mogą być udostępniane w ramach grupy portali INFOMUSIC.PL. Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie, np. agencjom marketingowym, podwykonawcom naszych usług oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądom lub organom ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. 
 
Pełna treść w polityce prywatności
 
Gdzie przechowujemy Twoje dane?
Zebrane dane osobowe przechowujemy na terenie Europejskiego Obszaru Gospodarczego („EOG”), ale mogą one być także przesyłane do kraju spoza tego obszaru i tam przetwarzane. 

 
Jakie masz prawa?
 
Prawo dostępu do danych:  
W każdej chwili masz prawo zażądać informacji o tym, które Twoje dane osobowe przechowujemy. Aby to zrobić, skontaktuj się z INFOMUSIC.PL– otrzymasz te informacje pocztą e-mail. 
 
Prawo do poprawiania danych: 
Masz prawo zażądać poprawienia swoich danych osobowych, jeśli są one niepoprawne, a także do uzupełnienia niekompletnych danych.  Jeśli masz konto w INFOMUSIC.PL lub konto portalach grupy INFOMUSIC.PL, możesz edytować swoje dane osobowe na stronie swojego konta. 
 
Szczegółowe informacje dotyczące Twoich praw znajdują się w Polityce prywatności 
 
Dlatego też proszę naciśnij przycisk „ZGADZAM SIĘ, PRZEJDŹ DO SERWISU" lub klikając na symbol "X" w górnym rogu tego oka, jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez ze mnie z Usług  INFOMUSIC, w tym ze stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności, udostępnianych zarówno w wersji "desktop", jak i "mobile", w tym także zbieranych w tzw. plikach cookies przez nas i naszych Zaufanych Partnerów, w celach marketingowych (w tym na ich analizowanie i profilowanie w celach marketingowych). Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać.
 
Pełny regulamin i Polityka prywatności znajduje sie pod poniższym linkiem. Prosimy o zapoznanie się z dokumentem. https://www.infomusic.pl/page/rodo 
 
Zgadzam się, przejdź do serwisu Nie teraz