Shure odświeza linię słuchawek Bluetooth SE Sound Isolating

30 października 2019 / 12:00

Elastyczność, lepsza jakość dźwięku i dłuższy czas pracy akumulatora to jedne z najważniejszych funkcji dla użytkowników słuchawek. Dzisiaj Shure ogłosił, że jego innowacyjna linia dousznych słuchawek SE Sound Isolating jest teraz dostępna z ulepszonymi funkcjami, które zapewniają lepszą jakość dźwięku, lepszą żywotność akumulatora i wygodne opcje przełączania między bezprzewodowym lub przewodowym słuchaniem.

Znana seria słuchawek Shure SE posiada teraz kabel komunikacyjny o wysokiej rozdzielczości Bluetooth 5 (RMCE-BT2), który oferuje miłośnikom muzyki i słuchaczom mobilnym najlepsze jak dotąd bezprzewodowe wrażenia dźwiękowe.

Ulepszone i rozszerzone konfiguracje, zaprojektowane z wykorzystaniem tych samych precyzyjnych komponentów, które są używane przez profesjonalnych muzyków, zapewniają szczegółowy dźwięk i trwałość. Dzięki nowej integracji BT2 słuchacze mogą łatwo przejść z odsłuchu przewodowego na bezprzewodowy za pomocą wybranego przez siebie rozwiązania słuchawkowego SE - niezależnie od ceny lub modelu.

 

 

Najwyższej jakości dźwięk

Bez względu na połączenie, komfortowa konstrukcja Sound Isolating eliminuje hałas z zewnątrz, łatwo przekształcając codzienne dojazdy, trening na siłowni lub podróż samolotem w osobisty koncert.

Nawet najbardziej wymagający miłośnicy dźwięku i zwykli słuchacze mogą korzystać z wygody i mobilności łączności bezprzewodowej bez utraty jakości. Dedykowany, wysokowydajny wzmacniacz słuchawkowy zapewnia niższe szumy i zniekształcenia, jednocześnie dokładnie utrzymując pasmo przenoszenia, obsługując popularne kodeki audio, w tym audio Qualcomm aptX, aptX HD, aptX Low Latency, AAC i SBC. Zachowując zasięg bezprzewodowy do 10m, linia SE utrzymuje jakość nawet z dużej odległości.

 

[img:1]

Shure SE215

 

Profesjonalni muzycy używają nie tylko słuchawek Shure, ale ufają mikrofonom Shure i innym sprzętom audio Shure do nagrywania i występów na żywo. Od głosu wykonawcy i brzmienia instrumentu po uszy słuchacza, pełne i kompleksowe wrażenia dźwiękowe zaczynają się i kończą na Shure.

Sean Sullivan - zastępca dyrektora ds. Globalnego zarządzania produktem w Shure

 

25 procent lepsza żywotność baterii i szybkie ładowanie

Opcja łączności bezprzewodowej została zaktualizowana, oferując do dziesięciu godzin doskonałej jakości dźwięku po sparowaniu z dowolnym urządzeniem obsługującym technologię Bluetooth - 25-procentowy wzrost w stosunku do poprzedniej wersji. Dziesięć godzin odtwarzania może zasadniczo oznaczać, że osoby dojeżdżające do pracy mogą spędzać cały tydzień przy użyciu tych słuchawek podczas dojeżdżania do pracy bez konieczności ładowania. Nawet szybkie 15-minutowe ładowanie może zapewnić do dwóch godzin bezprzewodowego korzystania.

 

[img:2]

Shure SE425

 

Od połączenia bezprzewodowego do przewodowego w mgnieniu oka

Jeśli rozładuje się bateria, słuchawki SE szybko i wygodnie przełączają się na połączenie przewodowe z urządzeniem Apple lub Android za pomocą innowacyjnego odłączanego systemu kabli.

 

Nasze słuchawki SE od dawna są wyznacznikiem dla artystów, muzyków i melomanów na całym świecie. W ostatnich latach pracowaliśmy nad dalszym ulepszeniem tej linii produktów, stawiając na pierwszym miejscu łączność bezprzewodową i funkcje, których oczekują słuchacze mobilni.

 

Rozumiemy, że współczesne sytuacje, takie jak długie loty i dojazdy, mogą zakłócać długotrwałe słuchanie bezprzewodowe, dlatego oferujemy rozwiązanie umożliwiające przejście z połączenia bezprzewodowego na przewodowe. Dzięki szybkiemu odłączaniu słuchawek słuchacze mają wiele opcji, które pomagają im pozostać w kontakcie bez względu na urządzenie lub sytuację.

 Sean Sullivan - zastępca dyrektora ds. Globalnego zarządzania produktem w Shure

 

[img:5]

 

Dopasowanie i funkcja

Bezpieczna konstrukcja nauszna sprawia, że słuchawki pozostają na miejscu, zapewniając długotrwały komfort. Słuchawki serii Sound Isolating posiadają zestaw różnych wkładek dousznych do indywidualnego dopasowania, które mogą blokować do 37 dB hałasu zewnętrznego. To daje przyjemność słuchania bez względu na lokalizację - samolot, szkoła, autobus, siłownia lub dom.

 

Połączenia konferencyjne i połączenia od Mamy

Elastyczność linii słuchawek SE obejmuje funkcje połączeń, w których dźwięk nadal ma pierwszoplanowe miejsce. Wbudowany mikrofon i trzyprzyciskowy pilot zapewniają klarowność połączeń i komunikatów głosowych oraz zapewniają łatwą kontrolę głośności i odtwarzania, dzięki czemu nie zapomnisz kluczowych szczegółów, takich jak kto i kiedy dołączył do konferencji lub wielkie wieści od mamy o planach wakacyjnych.

 

[img:3]

Shure SE535

 

Opcje produktu

Shure ma różne opcje w linii SE w zależności od preferencji słuchania. Każdy model ma określoną gamę kolorów do wyboru dla każdego użytkownika.

  • SE215 Wireless Sound Isolating Earphones zapewniają czysty dźwięk i niesamowity bas w bezpiecznej, nausznej konstrukcji z odpinanym kablem i wyborem wkładek zapewniających długotrwały komfort i indywidualne dopasowanie.
  • SE425 Wireless Sound Isolating Earphones są wyposażone w dwa przetworniki wysokiej rozdzielczości, zapewniające precyzyjny, zrównoważony dźwięk i wygodne dopasowanie.
  • SE535 Wireless Sound Isolating Earphones są wyposażone w trzy przetworniki o wysokiej rozdzielczości zapewniające przestrzenny dźwięk i bogaty bas w wygodnej, nisko profilowej formie.
  • SE846 Wireless Sound Isolating Earphones są wyposażone w cztery przetworniki wysokiej rozdzielczości dla zapewnienia wysokiej jakości dźwięku oraz przełomowy filtr dolnoprzepustowy dla prawdziwego efektu subwoofera. Słuchawki SE846 zapewniają idealnie dopasowane wrażenia dźwiękowe dzięki możliwość dostosowywania pasma przenoszenia i innowacyjny, odłączany system kabli.

 

[img:4]

Shure SE846

 

Dostępność

Zaktualizowana linia słuchawek Shure SE Sound Isolating będzie dostępna w październiku 2019.

 

więcej: www.shure.com

Producent

Dystrybutor

Polsound sp. z o.o www.polsound.pl
+48 22 2041 100 +48 22 2041 150 (serwis)

Pozostałe aktualności nagłośnieniowe

Firmware 4.0 dla konsolet Midas M i Behringer X32 już dostępny

Firmware 4.0 dla konsolet Midas M i Behringer X32 już dostępny

Firmware w wersji 4.0 oraz nowa wersja aplikacji M32-Edit dla konsolet Midas serii M oraz Behringer serii X32 jest już dostępna do pobrania. Co nowego?  ...

Sennheiser PXC 550 Wireless - Nowe słuchawki już w sklepach

Sennheiser PXC 550 Wireless - Nowe słuchawki już w sklepach

Kolejna generacja uznanych słuchawek Sennheiser PXC 550 Wireless jest już dostępna w Polsce. Nowy model PXC 550-II Wireless ma opierać się na wyjątkowym...

Największa arena koncertowa we Włoszech - RCF Arena

Największa arena koncertowa we Włoszech - RCF Arena

12 września 2020 roku będzie niezwykłym dniem dla wszystkich fanów doskonałych koncertów we Włoszech. Tego dnia zostanie bowiem otwarta największa do tej...

Co nowego w konsolecie Midas HD 96-24 - czego nie mają inne?

Co nowego w konsolecie Midas HD 96-24 - czego nie mają inne?

Czy można czymś jeszcze zaskoczyć branżę? Co nowego w konsolecie Midas HD 96-24 - czego nie mają inne konsolety dowiecie się w tym materiale.

BOYA MIC - nowa marka w ofercie SOUND STATION

BOYA MIC - nowa marka w ofercie SOUND STATION

Sound Station został niedawno dystrybutorem produktów marki Boya. W swojej ofercie posiadają oni między innymi wysokiej jakości mikrofony do wszelakiego typu...

Behringer WING - Skrzydła twojego miksu

Behringer WING - Skrzydła twojego miksu

Behringer to marka, która mimo tak samo szerokiej rzeszy zwolenników, jak i przeciwników nieprzerwanie cieszy się rosnącą popularnością. W tym roku producent...

zobacz więcej
mikrofon
Szanowny Czytelniku
 
 
Aby dalej móc dostarczać Ci coraz lepsze materiały redakcyjne i udostępniać Ci coraz lepsze usługi, potrzebujemy zgody na lepsze dopasowanie treści marketingowych do Twojego zachowania. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy użytkownik portalu wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności, która opisuje sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. 
 
 
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym chcielibyśmy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. Poniżej znajdziesz podstawowe informacje na ten temat.
 
Kto jest administratorem Twoich danych osobowych?
 
Administratorem, czyli podmiotem decydującym o tym, jak będą wykorzystywane Twoje dane osobowe, jest INFOMUSIC. Rejestr firm: INFOMUSIC z siedzibą w Gdańsku przy ul. Zielona 20/14  80-746 Gdańsk, Nr ewidencyjny: 112588, Numer VAT: NIP PL 584 2259505, REGON 192 886 210.  Szczegółowe informacje dotyczące administratorów znajdują się w naszej Polityce prywatności 
 
 
Jakie dane są przetwarzane ?
 
Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności udostępnianych przez INFOMUSIC,w tym zapisywanych w plikach cookies, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych Zaufanych Partnerów.
 
Jakie są podstawy prawne przetwarzania Twoich danych osobowych?
Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych osobowych w celu świadczenia usług, w tym dopasowywania ich do Twoich zainteresowań, analizowania ich i doskonalania oraz zapewniania ich bezpieczeństwa jest niezbędność do wykonania umów o ich świadczenie. Taką podstawą prawną dla pomiarów statystycznych i marketingu własnego administratorów jest tzw. uzasadniony interes administratora. 
 
Komu udostepniamy Twoje dane osobowe?
 
Twoje dane mogą być udostępniane w ramach grupy portali INFOMUSIC.PL. Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie, np. agencjom marketingowym, podwykonawcom naszych usług oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądom lub organom ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. 
 
Pełna treść w polityce prywatności
 
Gdzie przechowujemy Twoje dane?
Zebrane dane osobowe przechowujemy na terenie Europejskiego Obszaru Gospodarczego („EOG”), ale mogą one być także przesyłane do kraju spoza tego obszaru i tam przetwarzane. 

 
Jakie masz prawa?
 
Prawo dostępu do danych:  
W każdej chwili masz prawo zażądać informacji o tym, które Twoje dane osobowe przechowujemy. Aby to zrobić, skontaktuj się z INFOMUSIC.PL– otrzymasz te informacje pocztą e-mail. 
 
Prawo do poprawiania danych: 
Masz prawo zażądać poprawienia swoich danych osobowych, jeśli są one niepoprawne, a także do uzupełnienia niekompletnych danych.  Jeśli masz konto w INFOMUSIC.PL lub konto portalach grupy INFOMUSIC.PL, możesz edytować swoje dane osobowe na stronie swojego konta. 
 
Szczegółowe informacje dotyczące Twoich praw znajdują się w Polityce prywatności 
 
Dlatego też proszę naciśnij przycisk „ZGADZAM SIĘ, PRZEJDŹ DO SERWISU" lub klikając na symbol "X" w górnym rogu tego oka, jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez ze mnie z Usług  INFOMUSIC, w tym ze stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności, udostępnianych zarówno w wersji "desktop", jak i "mobile", w tym także zbieranych w tzw. plikach cookies przez nas i naszych Zaufanych Partnerów, w celach marketingowych (w tym na ich analizowanie i profilowanie w celach marketingowych). Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać.
 
Pełny regulamin i Polityka prywatności znajduje sie pod poniższym linkiem. Prosimy o zapoznanie się z dokumentem. https://www.infomusic.pl/page/rodo 
 
Zgadzam się, przejdź do serwisu Nie teraz