TC Helicon VoiceLive Play - harmonizer wokalny

1360.00 zł
Idź do sklepu
Music Center
Music Center

ul. Chwaliszewo 64
61-105 Poznań

tel: +48 61 222 49 19
www.musiccenter.com.pl
Napisz email

Opis produktu:

Ilość kanałów1
Ilość programówPonad 200
EfektyµMod, Delay, Reverb, Harmony, Double, Transducer, Tone, HardTune & Correction, Guitar FX & Tuner, VLOOP
Przetwornik24-bit/24-bit
KontroleryGenre, Favorite, Setup, Practice, Effects, Mix, Back, Store, <, >, obrotowy jog, przyciski nożne: Hit (hold for talk), up/down
Kontroler nożnyGniazdo jack stereo, TRS
WyświetlaczGraficzny wyświetlacz LED
ZłączaWejścia analogowe: złącza symetryczne: mikrofonowe: XLR, Aux: stereo mini jack (do podłączenia odtwarzacza MP3). Wyjścia analogowe: złącza symetryczne: XLR, wyjście słuchawkowe: mini stereo jack. USB: USB typ B (kontrola, MIDI i Audio I/ O). Przełącznik nożny: phono jack.
Dodatkowe danePodłącz odtwarzacz MP3 do wejścia AUX i śpiewaj do utworów wykorzystując funkcję usuwania głosu Vocal Cancel. VLOOP™ to looper wykonawczy, który pomoże Ci stworzyć cały występ, poprzez włączenie i wyłączenie efektu. Funkcja HIT zaprojektowana pod kątem występów, pozwalająca podnieść energię wykonywanej partii wokalnej. Przycisk GENRE - funkcja wyszukiwania presetów z podziałem na gatunki muzyczne, przydaje się w czasie przeglądania setek ustawień. Wbudowane mikrofony stereofoniczne RoomSense automatycznie dobiorą tonację dla chórków. Zdalne sterowanie Mic Control™ - do zmiany presetów, efektów i ustawień pętli. Jeśli setki presetów to za mało, możesz w każdym miesiącu ściągnąć nowe ustawienia artystów, za darmo poprzez VoiceSupport. Łatwo możesz też tworzyć własne presety, wykorzystując prostą i intuicyjną regulację pokładową VoiceLive Play. Dodatkowo, możesz oznaczyć każde ustawienie jako FAVORITE, tworząc własny bank wybranych efektów. Dzięki technologii Auto Key Detection urządzenie odbiera i dopasowuje parametry do twoich nagrań MP3 gdy używasz wejścia zewnętrznego lub sygnału odbieranego przez wbudowane mikrofony RoomSense. Zatem chórki i intonacja idealnie zgadzają się z muzyką. Śpiewanie do piosenek to świetny sposób ma ćwiczenie i występy. Podłącz swój odtwarzacz MP3 przez wejście AUX IN i użyj funkcji Vocal Cancel jeśli chcesz, by twój śpiew było słychać ponad głosem z oryginalnego nagrania. Możesz również nagrywać i odtwarzać to co śpiewasz, podłączając się przez USB do komputera. W VoiceLive Play znajdziesz specjalny tryb PRACTICE, który analizuje twoje wykonania w czasie rzeczywistym i pomaga podkreślić mocne strony oraz skupić się na tych fragmentach, które wymagają więcej uwagi. Technologia dopasowania, adaptacji brzmienia z TC Helicon w inteligentny sposób dobiera ustawienia korekcji i dynamiki (kompresja i de-essing) tak aby uzyskać równowagę brzmieniową w każdym miksie. Można dodać też automatycznie sterowaną bramkę, która zapobiega sprzęganiu i redukuje przesłuchy. 2 głosy chórków (NaturalPlay) i 2 głosy zdwojenia (Doubling). Jeden egzemplarz w tej cenie - uszkodzone opakowanie.
Wymiary200 x 156 x 45 mm
Waga0,95 kg
WyposażenieZasilacz, Kabel USB, Naklejka TC-Helicon.
Copyright © INFOMUSIC 2018

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz