Tascam US 2X2 - dwukanałowy interfejs audio USB

520.00 zł
Idź do sklepu
Music Center
Music Center

ul. Chwaliszewo 64
61-105 Poznań

tel: +48 61 222 49 19
www.musiccenter.com.pl
Napisz email

Opis produktu:

Jako 2-wejściowy/2-wyjściowy interfejs  USB audio/MIDI US-2x2 jest doskonały do tworzenia muzyki – szczególnie dla początkujących użytkowników. Oferuje duże możliwości rejestracji dźwięku z parametrami 96 kHz/24 bity oraz łatwość obsługi, która pozwala rozpocząć nagrania natychmiast po podłączeniu interfejsu.

Przedwzmacniacze mikrofonowe mają kluczowe znaczenie dla jakości sygnału audio, a preampy Ultra-HDDA zastosowane w US-2x2 cechują się wskaźnikiem –125 dBu EIN, co oznacza bardzo niskie szumy własne. Dzięki dużemu zakresowi dynamiki interfejs może współpracować zarówno z mikrofonami dynamicznymi, jak i pojemnościowymi. To czyni go idealnym narzędziem do nagrywania rozmaitych źródeł dźwięku, w tym wokalu fortepianu czy gitary akustycznej.
Zdecydowany, przyciągający wzrok projekt zewnętrzny jest dziełem niemieckiego designera, który ma swój udział w zaprojektowaniu wielu doskonale znanych urządzeń do tworzenia muzyki. Konstrukcja interfejsu została zoptymalizowana pod kątem wygody pracy przy biurku.

Nowo zaprojektowane oprogramowanie sterownika jest łatwe w instalacji i do opanowania przez każdego. Jego działanie zostało przetestowane ze wszystkimi ważnymi aplikacjami DAW, więc użytkownik może ją wybrać bez żadnych obaw. US-2x2 może współpracować jako interfejs audio z iPadem i innymi popularnymi urządzeniami iOS przy wykorzystaniu adapter Apple Lightning-to-USB (adapter AC do użytku z urządzeniami iOS jest dołączany jako standard).
Oferując potencjalne możliwości współpracy z innymi aplikacjami DAW i urządzeniami iOS także w przyszłości, US-2x2 jest idealnym interfejsem „na pierwszy raz”.

Przedwzmacniacze Ultra-HDDA zapewniają krystaliczna czystość audio 
Nasze oryginalne przedwzmacniacze mikrofonowe Ultra-HDDA pozwalają uzyskać wysokiej jakości sygnał wejściowy z dowolnego źródła, obróceniem jednego pokrętła. Są to takie same przedwzmacniacze, jakie pracują w naszych profesjonalnych rejestratorach HS-P82, bardzo popularnych wśród nadawców i w przemyśle filmowym. Te uniwersalne przedwzmacniacze pozwalają na pracę zarówno z mikrofonami dynamicznymi, jak i pojemnościowymi, i dokonywać nagrań najwyższej jakości, nawet jeśli użytkownik nie jest ekspertem. Ponadto przedwzmacniacze wyposażone są wejścia liniowe, do których można podłączać keyboardy czy inne urządzenia audio.

 • Wbudowane przedwzmacniacze mikrofonowe Ultra-HDDA mają konstrukcję dyskretną, zapewniającą −125 dBu EIN (Equivalent Input Noise)
 • Interfejs zbudowany jest w oparciu o wzmacniacze operacyjne NE5532 w stopniach wejściowych i wyjściowych audio
 • Gniazda XLR/TRS pozwalają podłączać mikrofony pojemnościowe oraz symetryczne przewody z syntezatorów i innych urządzeń
 • Szeroki zakres dynamiki umożliwia zastosowanie mikrofonów dynamicznych
 • Gitary można podłączać bezpośrednio, co pozwala na wykorzystanie wtyczek efektowych innych producentówŁatwa, prosta do opanowania obsługa i nowo opracowany sterownik USB 
Jednym z problemów związanych z nagrywaniem dźwięku przy użyciu komputera jest latencja, czyli opóźnienie, które powstaje, gdy sygnały audio wędrują przez układy cyfrowe. Kolejnym problemem jest właściwe skonfigurowanie sterownika programowe, wykorzystywanego podczas komunikacji interfejsu audio z komputerem. Aby wyeliminować te problemy, opracowaliśmy nowe oprogramowanie sterujące oraz niskolatencyjny sterownik, których instalacja jest bardzo łatwa. Co więcej, dzięki prostej strukturze zewnętrznej tych interfejsów Tascam US-2x2 oraz US-4x4 pozwalają użytkownikom nie będącym ekspertami w dziedzinie sprzętu audio pracować bez przeszkód.

 • Wysokorozdzielczy zapis z parametrami do 96 kHz/24 bity
 • Komunikacja z komputerem poprzez port USB 2.0
 • Funkcja bezlatencyjnego monitoringu bezpośredniego
 • Oprogramowanie sterownika może być zainstalowane bez podłączania interfejsu


Schludny industrialny design,  wyzwalający kreatywność, z praktycznym interfejsem
Wykorzystaliśmy nasze wieloletnie doświadczenie w budowaniu interfejsów audio, by stworzyć produkt będący zarówno pionierskim, jak i praktycznym. Dzięki niezwykłemu stylowi interfejs ten doskonale wpasowuje się w miejsce pracy muzyka, jednocześnie stymulując kreatywność.

 • Pochyły kształt zapewnia doskonałą wygodę pracy
 • Oddzielna regulacji poziomu sygnału na wyjściu słuchawkowym i liniowym


Współpraca z iPadem i innymi urządzeniami iOS 
Jeśli zdecydujesz, że chcesz tworzyć muzykę przy użyciu iPada albo innego urządzenia iOS, nie będziesz musiał kupować kolejnego interfejsu audio. Wydajność naszych interfejsów została sprawdzona nie tylko z cyfrowymi stacjami DAW, które znajdują się z nimi w pakiecie, ale również z innymi popularnymi programami do nagrywania - możesz korzystać z tych interfejsów nawet wtedy, gdy zmienisz oprogramowanie DAW software. Ponieważ interfejsy wyposażone są także w wejścia i wyjścia MIDI, można z nich korzystać także jako z interfejsów MIDI.

 • Współpraca z iPadem lub innym urządzeniem iOS
 • Przetestowane z programami Sonar, ProTools, Cubase, Live, Studio One oraz Garage Band
 • Wejście i wyjście MIDI umożliwiają podłączanie keyboardów i innych urządzeń MIDIDołączone oprogramowanie DAW pozwala rozpocząć tworzenie muzyki natychmiast po wypakowaniu interfejsu 
Wraz z interfejsem nabywca otrzymuje licencjonowane oprogramowanie Sonar X3 LE oraz Ableton Live 9 Lite - to pozwala rozpocząć tworzenie muzyki już w dniu zakupu, przy użyciu tych dwóch aplikacji DAW. W razie potrzeby aplikacje te można rozbudować do bardziej zaawansowanych wersji.
Uwaga: Uaktualnienia mogą wymagać wniesienia opłaty.

 • Sonar X3 LE, zaawansowana aplikacja DAW, zaprojektowana z myślą o systemie Windows
 • Live 9 Lite jest programem DAW, bardzo cenionym za unikalny sposób pracy
Seria- Wysokiej jakości przedwzmacniacze mikrofonowe Ultra-HDDA (High Definition Discrete Architecture) o ultra-niskim poziomie szumów (EIN: –125 dBu) - Operacyjny wzmacniacz NE5532 w obwodach wejściowych i wyjściowych - Nagrywanie z parametrami 96kHz/24 bity - Współpraca z systemami operacyjnymi Mac i Windows 2 wejścia/2 wyjścia z transmisją strumieniową do PC poprzez interfejs USB 2.0 - Dwa wejścia analogowe XLR/TRS (mikrofonowo-liniowe) z zasilaniem fantomowym - Wejścia z przełączanym poziomem liniowym i instrumentalnym - Zakres regulacji wzmocnienia wejściowego 57dB dla mikrofonów dynamicznych - Bezlatencyjny monitoring (monitoring bezpośredni) - Dwa analogowe wyjścia symetryczne TRS - Wyjście słuchawkowe o mocy 18 mW na kanał - Niezależna regulacja poziomu na wyjściach liniowych i słuchawkowych - Wejście/wyjście MIDI - Źródło sygnału wyjściowego wybierane na panelu ustawień - Wybór trybu odsłuchu wejścia (stereo/mono) - Dołączony zasilacz AC - USB Audio Compliance 2.0 dla połączeń iOS - Samodzielne działanie do wykorzystania w ćwiczeniach - Oprogramowanie X3 LE i Ableton Live Lite 9 w pakiecie - Kompatybilność z aplikacjami DAW (Sonar, ProTools, Cubase, Live) - Trwała obudowa z aluminium - Pochyły kształt ułatwiający pracę przy biurku
Copyright © INFOMUSIC 2018

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz