Kategorie

Boss ME-80 - multiefekt gitarowy

Opis produktu:

Przenośny, zasilany bateryjnie i wypełniony różnorodnymi wzmacniaczami i efektami flagowej-jakości BOSS, ME-80 to idealny i kompaktowy procesor dźwięku dla występujących gitarzystów. Przyjazny interfejs oparty na gałkach pozwala odnaleźć świetne brzmienie w ciągu sekund, a łatwość zmiany trybu pracy daje albo elastyczność włączania pojedynczych kostek, albo natychmiastowe przywoływanie złożonych ustawień multiefektów. Nowe, unikalne przełączniki nożne są dwukrotnie bardziej efektywne, w porównaniu do poprzednich konstrukcji, w przełączaniu efektów, pamięci i kształtowaniu dźwięku na scenie. Darmowe oprogramowanie BOSS TONE STUDIO odblokowuje jeszcze więcej możliwości brzmieniowych zapewniając czadowy interfejs graficzny do ustawiania i organizowania brzmień na komputerze, a także sieciowe połączenie z BOSS TONE CENTRAL dla bezpośredniego dostępu do darmowych brzmień przygotowanych na scenę, stworzonych przez najlepszych gitarzystów profesjonalnych, a także wiele więcej.

Olbrzymi wybór efektów BOSS w jednym pedale
Bez względu na styl w jakim grasz, łatwo stworzyć twoje własne brzmienie na ME-80 z olbrzymim zestawem wbudowanych efektów. Kompletna historia gotowych na scenę brzmień BOSS jest na twoje zawołanie, od wielu overdrive i distortion przez różne wah, efekty modulacyjne, pitch shiftery, delaye i więcej. Przełomowa technologia BOSS MDP reprezentowana jest z unikalnie wybrzmiewającym Tera Echo i wyróżniającym się Overtone. Zaktualizowane preampy COSM zawierają nowe dodatki jak Crunch i Metal, a także preamp AC zaprojektowany dla akustycznych/elektrycznych gitar. Pokładowy pedał ekspresji może działać jako pedał głośności i pedał typu wah, przesuwanie oktawy, Freeze i może też kontrolować parametry jak szybkość modulacji, oscylowanie delay i wiele więcej dla ekspresyjnego kształtowania dźwięku w czasie rzeczywistym.

Natychmiastowa satysfakcja dzięki dedykowanym gałkom
W przeciwieństwie do napędzanych przez menu procesorów multiefektowych, które są skomplikowane i nie intuicyjne, używanie ME-80 jest łatwe jak używanie kostek gitarowych. Efekty są zorganizowane w osiem logicznych kategorii, które można aktywować w tym samym czasie. Siedem kategorii zawiera różne efekty do wyboru plus dedykowane gałki do wyboru typu i dostosowania ich z zestawem parametrów znanych z wersji kostkowych tych efektów. Kategoria Pedal FX posiada własną gałkę dla szybkiego dostępu do szczególnych typów efektów lub funkcji sterowanej nogą przez pedał ekspresji. Z tym znanym i przyjaznym interfejsem jesteś w stanie błyskawicznie ustawić i grać na świetnych brzmieniach, tak jak przy użyciu dużego pedalboardu wypełnionego twoimi ulubionymi efektami. Ale największą zaletą ponad pedalboard jest to, że możesz zapisać wszystkie obecne wartości gałek w jednej z 36 pamięci użytkownika, co umozliwia przywołanie własnych konfiguracji efektów za naciśnięciem pedała.

Bezpośredniość kostek lub potęga Multi-FX: sam zdecyduj
Podręczność kostek jest idealna do szybkiego ustawienia brzmienia. Aczkolwiek czasami przełączanie pomiędzy całymi grupami ustawionych efektów jest bardziej efektywne, na przykład kiedy przygotowujesz brzmienia dla różnych utworów. Elastyczność ME-80 wspiera oba podejścia, dając wszystko co najlepsze z obu światów. W trybie Manual kategorie działają jak pojedyncze kostki gitarowe, z regulacją parametrów poprzez panel z gałkami i włączaniem on/off z dedykowanym przełącznikiem nożnym. Wejście w tryb Memory automatycznie rekonfiguruje siedem przełączników nożnych do wyboru komórek pamięci i banków, dając bezpośrednie wywoływanie kompletnych zestawów multiefektów. Jeden przełącznik nożny na ME-80 jest dedykowany dla przełączania trybu pracy, więc możesz przechodzić pomiędzy Manual i Memory w dowolnym czasie kiedy chcesz, nawet w połowie utworu.

Nowa konstrukcja przełączników nożnych podwaja sterowanie
ME-80 oferuje łatwość obsługi podczas grania, z ośmioma wielofunkcyjnymi przełącznikami nożnymi dla bezpośredniej kontroli efektów on/off, wyboru bank/patch, zmiany trybu pracy, plus wygodny dostęp do innych funkcji takich jak tap tempo, tuner, sterowanie looperem i inne. Specjalna funkcja kontrolna CTL jest także dostępna w każdym z patch dając przełączanie zgrupowanych efektów on/off lub dostosowanie określonych parametrów w czasie rzeczywistym. Nowo opracowany przełącznik nożny posiada dwa przełączniki w jednym pedale, co umożliwiło BOSS wyposażenie ME-80 w bogaty zestaw sterowania nożnego przy zachowaniu kompaktowych wymiarów i mobilności urządzenia. Jako dodatek do ośmiu przełączników, pedał ekspresji jest wyposażony w zintegrowany przełącznik u czubka stopy, który przełącza działanie pedału pomiędzy głośnością, a obecnym ustawieniem Pedal FX.

Wbudowany interfejs USB audio/MIDI
Dzięki USB można podłączyć ME-80 do komputera i zgrywać jego wyjście bezpośrednio do twojego ulubionego programu DAW z profesjonalnym brzmieniem preampów i efektów COSM. Można też odsłuchiwać brzmienie gitary z ME-80 podczas nagrywania nieprzetworzonego sygnału w DAW; a potem "re-ampować" czystą ścieżkę przy użyciu funkcji USB Loopback z ME-80, dostosowując parametry efektów podczas odsłuchiwania utworu dla osiągnięcia idealnego brzmienia. Transfer MIDI przez USB jest także wspierany i umożliwia wybieranie patchy ME-80 z komputera, wysyłanie danych ekspresji i kontrolnych do oprogramowania, a także przerzucanie brzmień pomiędzy BOSS TONE STUDIO.

Edycja i organizacja brzmień oraz połączenie z siecią dzięki BOSS TONE STUDIO
Dostępna do pobrania za darmo, aplikacja BOSS TONE STUDIO zapewnia przyciągający interfejs graficzny do regulacji efektów w ME-80 z pozycji komputera Mac lub Windows poprzez USB. Program umożliwia łatwość zapisywania, edycji i organizacji twoich brzmień, a także ładowania ich do ME-80 zgodnie z potrzebą dla różnych koncertów i innych zastosowań. Jeśli komputer posiada dostęp do Internetu, BOSS TONE STUDIO będzie zapewniał zintegrowane połączenie do strony BOSS TONE CENTRAL, która pozwala na odsłuchanie i pobranie do ME-80 brzmień gotowych na koncerty, stworzonych przez topowych gitarzystów profesjonalnych! Oprócz rozszerzenia twoich możliwości, te darmowe brzmienia zapewniają też solidne podstawy do tworzenia twoich własnych ustawień z szerokim zestawem efektów w ME-80.

BOSS TONE CENTRAL: Twoja strona domowa dla darmowych brzmień, filmów instruktażowych, podpowiedzi artystów i innych
BOSS TONE CENTRAL jest wyjątkowym miejscem dla wszystkich gitarzystów, którzy używają sprzętu gitarowego i basowego BOSS. Strona głównie skupia się na ME-80, ale kostki efektowe i inne multiefekty BOSS będą dodane z czasem. Teraz masz dostęp do wielu świetnych rzeczy dla ME-80, w tym dema video i darmowe brzmienia stworzone przez znanych gitarzystów, koncertujących profesjonalistów i muzyków sesyjnych. Zalecane częste odwiedziny dla pobrania dodatkowych brzmień, zobaczenia filmów instruktażowych i innych. Jeśli kochasz efekty BOSS, BOSS TONE CENTRAL jest twoim miejscem!

Efekt oferuje:
Kompaktowy i potężny brzmieniowo podłogowy multiefekt z prostym sterowaniem opartym na gałkach
Osiem równoczesnych kategorii efektów, każdy z wieloma typami efektów
Wybieraj brzmienia z łatwością używania twoich ulubionych kostek gitarowych
Zawiera olbrzymią ilość najwyższej jakości efektów, od klasycznych kostek BOSS do najnowszych efektów MDP
Zaktualizowane flagowej-klasy wzmacniacze COSM zaczerpnięte z GT-100
Osiem wielofunkcyjnych przełączników nożnych i pedał ekspresji
Tryb manualny dla załączania kostek on/off; Tryb Pamięci dla przełączania kompletnych ustawień
Sekcja Delay zawiera Looper Fraz z czasem nagrywania 38 sekund
Działa na sześciu bateriach AA lub z opcjonalnym zasilaczem serii PSA
Wbudowany interfejs audio/MIDI na USB
Darmowe oprogramowanie BOSS TONE STUDIO umożliwia edycję i organizowanie brzmień na komputerze, a także sprawdzanie i pobieranie darmowych brzmień bezpośrednio ze strony BOSS TONE CENTRAL
Music Center Poznań

RodzajMultiefekt podłogowy COSM
Przetwarzanie A/C C/A24-bit+AF(Adaptive Focus method)/24-bit
Częstotliwość próbkowania44,1 kHz
Pamięć72 programy w tym: 36 programów fabrycznych 36 programów użytkownika
EfektyCOMP/FX (Compressor/Effect): COMP, T.WAH UP, T.WAH DOWN, SLOW GEAR, DEFRETTER, Single>Hum, Hum>Single, SOLO, OCTAVE OD/DS (Overdrive/Distortion): BOOST, OVERDRIVE, T-SCREAM, BLUES, TURBO OD, DISTORTION, TURBO DS, METAL DS, CORE, FUZZ, OCT FUZZ MODULATION: CHORUS, PHASER, FLANGER, ROTARY, UNI-V, TREMOLO, VIBRATO, HARMONIST, OCTAVE, DELAY, PITCH SHIFT DELAY: 1-99 ms, 100-600 ms, 500-6000 ms, ANALOG, MODULATE, REVERSE, CHO + DELAY, MOMENTARY, TAPE, PHRASE LOOP, TERA ECHO PREAMP: CLEAN, TWEET, COMBO, CRUNCH LEAD, DRIVE, STACK, METAL, AC REVERB: ROOM, HALL, SPRING PEDAL FX (Pedal Effect): Freeze, +1 Oct, +2 Oct, -1 Oct, voice, wah, OSC delay, OD/DS, mod rate, delay level
Symultaniczna ilość efektów8
Kontrolery8 przycisków nożnych 30 kontrolerów obrotowych 4 przyciski kontroli
Pedał ekspresjiFreeze, +1 Oct, +2 Oct, -1 Oct, voice, wah, OSC delay, OD/DS, mod rate, delay level
Inne funkcjeWbudowany tuner chromatyczny Wbudowany looper: 38 sekund czasu nagrywania Potencjometry obrotowe dla każdej sekcji oddzielnie Tryb manualny dla załączania kostek on/off Tryb Pamięci dla przełączania kompletnych ustawień Wbudowany interfejs audio/MIDI na USB
WyświetlaczLED-2 znaki
ZłączaWejście: jack Wyjście: 2 x jack (L/mono, R) Wyjście słuchawkowe: mini jack stereo Wejście Aux: mini jack Wejście zasilacza Złącze USB
ZasilanieZasilacz stabilizowany 9V (opcja) lub 6 baterii AA
OpcjeZasilacz PSA Footswitch: Boss FS-5U, FS-6
GwarancjaZapytaj konsultanta o możliwość przedłużenia gwarancji do 3 lat ! Telefon: 61 222-49-19
Copyright © INFOMUSIC 2018

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz