Furch GNc-2 CW - gitara elektroakustyczna z nylonowymi strunami

4444.00 zł 4899.00 zł
Idź do sklepu
Music Center
Music Center

ul. Chwaliszewo 64
61-105 Poznań

tel: +48 61 222 49 19
www.musiccenter.com.pl
Napisz email

Opis produktu:

Gitara elektroakustyczna z nylonowymi strunami Furch GN-2 CW
Furch, to czeska firma o ponad 30-letniej tradycji, wytwarzająca gitary akustyczne i elektroakustyczne najwyższej klasy. Właścicielem firmy jest Frantisek Furch, muzyk, który swego czasu grał w znanych zespołach country i bluegrass. Utarło się już, że Amerykanie, którzy na tourne po Europie przyjeżdżają bez swoich kapel, często współpracują z muzykami z Czech lub Finlandii. Swoje spore doświadczenie Frantisek przelał na budowę doskonałych gitar akustycznych.
Seria Grand Nylon łączy w sobie dwa światy: brzmienie i lekkość gitar klasycznych z ergonomią i gryfem gitar akustycznych. Korpus i ożebrowanie wykonane zostały zgodnie z filozofią marki Furch, tworząc doskonałą mieszankę wybrzmiewania, głośności, tonu i dynamiki. Występuje w czterech wersjach: GN-2 z cedrową lub świerkową płytą wierzchnią i orzechem na bokach i tyle, oraz GN-4, również z cedrem lub świerkiem na płycie wierzchniej i palisandrem na bokach i tyle.

SeriaGrand Nylon
Kształt pudła rezonansowegoGrand Nylon cutaway
Płyta rezonansowaLity czerwony amerykański cedr (American red cedar)
Boki i płyta spodniaLity orzech (Black walnut)
PodstrunnicaHeban
SzyjkaMahoń (African mahogany), kształt Furch Soft V
Menzura650 mm
Ilość progów18
MostekHeban, siodełko TUSQ
KluczeSchaller Hauser, chromowane
PrzedwzmacniaczLR Baggs Element Active System EAS-VTC
KontroleryVolume, tone
Dodatkowe daneZnaczniki podstrunnicy: kropki, tylko na boku Binding: imitacja tortoise, przód i tył Struny: Savarez Alliance 500AJ HT Szerokość siodełka: 45mm Pickguard: transparentny
WyposażeniePokrowiec Gig-Bag
OpcjeDostępne kształty pudła rezonansowego: Grand Nylon (GN) Za dopłatą możliwość zamówienia gitary: leworęcznej. Za dopłatą możliwość zamówienia gitary elektroakustycznej z elektroniką: LR Baggs EAS-VTC (montowana w otworze rezonansowym)
WykończenieMat z otwartymi porami
KolorNaturalny
Copyright © INFOMUSIC 2018

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz