Fender CP-60S 3CS - gitara akustyczna

725.00 zł
Idź do sklepu
Music Center
Music Center

ul. Chwaliszewo 64
61-105 Poznań

tel: +48 61 222 49 19
www.musiccenter.com.pl
Napisz email

Opis produktu:

Gitara akustyczna Fender CP-60S 3-Color Sunburst
 
Klasyczny model CD-60 otrzymał nowy kształt: parlor. Pudło rezonansowe w tym instrumencie jest mniejsze, co może podobać się wielu gitarzystom z musiccenter.com.pl powodu wygody gry, nie traci przy tym na głębi brzmienia i świetnie nada się do takich gatunków muzyki jak folk, czy blues.
Nowy model CP-60S wyróżnia się litą płytą wierzchnią wykonaną ze świerku, oraz zastosowaniem nowego, węższego gryfu, ułatwiającego granie.

SeriaClassic Design
Kształt pudła rezonansowegoParlor
Płyta rezonansowaLity świerk
Boki i płyta spodniaMahoń laminat
PodstrunnicaPalisander
SzyjkaMahoń
Menzura24,75"
Ilość progów20
MostekPalisander
KluczeOpen-Back, chromowane
Dodatkowe daneOżebrowanie: Scalloped "X" Szerokość siodełka: 43 mm Znaczniki podstrunnicy: kropki Czarna płytka ochronna Struny: Fender Dura-Tone Coated 80/20 Bronze (012-052)
WykończeniePołysk
Kolor3-Color Sunburst
Numer katalogowy096-1712-021
Copyright © INFOMUSIC 2018

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz