Strunal 4855 - gitara klasyczna 1/2

899.00 zł
Idź do sklepu
Music Center
Music Center

ul. Chwaliszewo 64
61-105 Poznań

tel: +48 61 222 49 19
www.musiccenter.com.pl
Napisz email

Opis produktu:

Gitara klasyczna Strunal 4855 1/2
Firma Strunal rozpoczęła swą działalność zaraz po I wojnie światowej od tworzenia skrzypiec, w domach miejscowości Luby, w zachodniej części Czech. Z biegiem czasu rosła w siłę i tak wytwarzanie instrumentów przeniosło się z domów, do fabryk. Po wielkim rozkwicie została wybudowana nawet szkoła gry na skrzypcach, finansowana przez markę. Po dziś dzień Strunal tworzy doskonałej jakości, produkowane w całości w Europie i z wielką pasją instrumenty.
Model 4855 to świetna propozycja zarówno dla początkujących jak i bardziej zaawansowanych gitarzystów, wykonana z cedrową, litą płytą wierzchnią, w rozmiarach 1/2, 3/4, 7/8 i 4/4.

SeriaClassic
Płyta rezonansowaLity cedr
Boki i płyta spodniaMahoń
PodstrunnicaPalisander
SzyjkaMahoń
Menzura530 mm
MostekPalisander
KluczeChromowane
Dodatkowe daneStruny Savarez
WykończeniePołysk
KolorNaturalny
Copyright © INFOMUSIC 2018

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz