Fender CD-60S NT - gitara akustyczna

745.00 zł
Idź do sklepu
Music Center
Music Center

ul. Chwaliszewo 64
61-105 Poznań

tel: +48 61 222 49 19
www.musiccenter.com.pl
Napisz email

Opis produktu:

Gitara akustyczna Fender CD-60S Natural
Jedna z najpopularniejszych gitar akustycznych powraca w nowej wersji, wzbogaconej o litą płytę wierzchnią i zmieniony nieco kształt gryfu, na bardziej zaokrąglony i wygodniejszy - “Easy-To-Play”. Jasne, klarowne, pełne brzmienie i perfekcyjne wykonanie, jak przystało z resztą na firmę Fender, dopełniają całości tego świetnego instrumentu.

SeriaClassic Design
Kształt pudła rezonansowegoDreadnought
Płyta rezonansowaLity świerk
Boki i płyta spodniaMahoń laminat
PodstrunnicaOrzech
SzyjkaMahoń
Menzura25,3"
Ilość progów20
MostekOrzech
KluczeDie-Cast, chromowane
Dodatkowe daneOżebrowanie: Quartersawn Scalloped "X" Szerokość siodełka: 43 mm Znaczniki podstrunnicy: kropki Czarna płytka ochronna Struny: Fender Dura-Tone Coated 80/20 Bronze (012-052)
WykończeniePołysk
KolorNaturalny
Numer katalogowy097-0110-021
Copyright © INFOMUSIC 2018

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz