Yamaha BB-734 A TMBL - gitara basowa

3783.00 zł
Idź do sklepu
Music Center
Music Center

ul. Chwaliszewo 64
61-105 Poznań

tel: +48 61 222 49 19
www.musiccenter.com.pl
Napisz email

Opis produktu:

Yamaha BB-734  to profesjonalna gitara basowa garściami czerpiąca z tradycji brzmieniowych i jakościowych modelu BB-2000 produkowanego w japonii pod koniec lat '70. ubiegłego wieku. Instrument posiada pięknie wykonany, ergonomicznie wyprofilowany korpus BB wykonany z najwyższej jakości pieczołowicie sezonowanego litego drewna olchowego i klonowego, których brzmienie doskonale nadaje się do każdego gatunku muzycznego. Pięciowarstwowa (klon/mahoń) szyjka została opracowana na nowo i jest jeszcze wygodniejsza i cieńsza niż we wcześniejszych modelach. Uniwersalność brzmienia podkreśla zdecydowanie elektronika zastosowana w tym instrumencie. Dwa dynamiczne, customowe pickupy VSC7b Alnico V split single coil/single coil w dualnym układzie aktywno-pasywnym pozwoli na niespotykaną dotąd kontrolę brzmienia w każdych warunkach scenicznych i studyjnych. Basy z serii BB posiadają konstrukcję mostka i przewinięcia strun przez korpus pod kątem 45 stopni typu Diagonal Body Thru Stringing. Jest to inne rozwiązanie, niż w przypadku standardowego, wertykalnego ułożenia, w którym napięcie strun jest większe. Ta metoda znacznie redukuje napięcie jednocześnie transponując wibracje strun do korpusu niezwykle efektywnie. Struny mogą być również zaczepione na mostku, który jest wyposażony w regulowane siodełko, które może być ustawione pod dwoma różnymi kątami dla bardziej precyzyjnego kształtowania tonu i lepszego czucia. Bardziej krągła strona siodełka produkuje bardziej przytłumione brzmienie, a ta ostrzej zakończona – nieco bardziej zwarte. To wszystko czyni instrumenty serii 700 idealnymi dla każdego profesjonalnego muzyka.

Instrument oferuje:
Konstrukcja korpusu olcha/klon/olcha wycieta w ergonomiczny i wygodny ksztłt BB
Nowoopracowany, jeszcze cieńszy i wygodniejszy gryf wykonany z pięciu drewnianych części (klon/mahoń) z prawdziwą, palisandrową podstrunnicą
sześciośrubowe, mitrowe łączenie gryfu dociskające go bliżej korpusu
Customowe przetworniki VSC7b (AlnicoV) w dualnym układzie passive/active 
3-pozycyjny aktywny EQ
LED’owy wyświetlacz stanu baterii
Mostek Vintage Plus: regulowany mostek oraz siodełko
Lekkie klucze o otwartej konstrukcji
Jakość Yamaha w przystepnej cenie
Music Center Poznań

 

SeriaBB
KorpusOlcha/Klon/Olcha
SzyjkaKlon/Mahoń, 5-warstwowa, przykręcana
PodstrunnicaPalisander
MostekVintage Plus, siodełko: mosiądz
PrzetwornikiYGD Custom V7 Pickups (AlnicoV)
KontroleryMaster Volume, Pickup Balancer, Bass, Middle, Treble, Active/Pasive Switch
Menzura34"
Ilość progów21
KluczeYamaha
OsprzętVintage Plus
WykończenieSatynowe
KolorTrans Matte Black
Copyright © INFOMUSIC 2018

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz