Taurus Servo Analog Guitar Enhancer White Line - efekt do gitary elektrycznej i elektroakustycznej

580.00 zł
Idź do sklepu
Music Center
Music Center

ul. Chwaliszewo 64
61-105 Poznań

tel: +48 61 222 49 19
www.musiccenter.com.pl
Napisz email

Opis produktu:

Efekt do gitary Taurus Servo Analog Guitar Enhancer White Line
Profesjonalne narzędzie wspomagające uzyskanie znakomitego brzmienia gitary. Urządzenie nie ingeruje w barwę gitary, lecz sprawia, że dźwięk staje się bardzo plastyczny i nasycony. Odczucie jest takie, że grasz na jeszcze lepszym instrumencie.
Servo
wspomaga wybrzmiewanie instrumentu, nadaje walorów, które uprzyjemniają grę a oprócz tego powoduje to, że instrument bardzo dobrze układa się w miksie zespołu.
Servo
ma za zadanie uzupełnienie tych cech, których gitarzyści potrzebują najbardziej po to, aby zapewnić sobie odpowiedni komfort podczas grania. Używając tego efektu przekonasz się jak bogaty stanie się dźwięk z instrumentu  w alikwoty, które do tej pory były niezauważalne i jak znacząco uzupełniają one treść brzmienia gitary. Usłyszysz jak dźwięki, które do tej pory ginęły, zaczną swobodnie płynąć a brzmienie stanie się przyjazne i inspirujące do tworzenia muzyki.
Servo
przystosowane jest do pracy z każdym rodzajem wzmacniacza, preampu oraz cyfrowo profilowanych symulatorów brzmień gitarowych. Bardzo dobrze spełnia także swoją rolę przy zastosowaniu go podczas nagrań gitary bezpośrednio do komputera.
Urządzenie jest niezwykle proste w obsłudze - zaleca się je podłączyć bezpośrednio do gitary, jako pierwszy element w całym zestawie sprzętu.

SeriaWhite Line
RodzajBooster/enhancer/magia :)
Tryby pracyEfekt, true bypass
KontroleryServo gain, boost (on/off)
ZłączaWejście: jack Wyjście: jack Wejście zasilacza
Dodatkowe daneDC assistant: chroni efekt przed utratą sygnału. W przypadku odłączenia zasilania lub zbyt niskiego napięcia (<6V) efekt zostaje automatycznie przełączany do trybu "bypass”
Zasilanie9-15V Autodetekcja polaryzacji napięcia zasilania
Wymiary50 x 66 x 110 mm
Waga0,2 kg
Copyright © INFOMUSIC 2018

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz