Taurus Qube 450 - głowa do gitary basowej

2340.00 zł
Idź do sklepu
Music Center
Music Center

ul. Chwaliszewo 64
61-105 Poznań

tel: +48 61 222 49 19
www.musiccenter.com.pl
Napisz email

Opis produktu:

Głowa do gitary basowej Taurus Qube 450
Wyjątkowo mały i lekki head basowy o mocy 450W. Jest to swego rodzaju „mikrus” wśród wzmacniaczy basowych. Jego wyjątkowo małe wymiary i waga sprawiają że można go przenosić z taką łatwością jak podręcznego laptopa. Kompaktowość tego head’a to zasługa zastosowania najnowszej technologii rezonansowego zasilacza SMPS oraz wzmacniacza klasy „D” sterowanego klasycznym analogowym preampem. Połączenie tych czynników to niebywała skuteczność, moc i dynamika oraz wierność i selektywność brzmienia jaką oddaje ten wzmacniacz.
Taurus QUBE jest wyjątkowo łatwy i przyjazny w obsłudze, posiada tylko to, co jest niezbędne do uzyskania poszukiwanego brzmienia. Tak jak wszystkie modele basowe TAURUS, posiada intuicyjną korekcję barwy tonu z systemem MLO, umożliwiającym szybkie ustawienie właściwej barwy instrumentu.

TechnologiaTranzystorowa
RodzajAnalogowy przedwzmacniacz, wzmacniacz mocy klasy "D", zasilacz SMPS
Moc RMS450W RMS / 4ohm, 300W RMS / 8ohm
Impedancja4 Ohm / 8 Ohm
KontroleryGain, bass (dodatkowy przełącznik -/0/+), middle, treble (dodatkowy przełącznik -/0/+), volume, punch (A/0/B), mute (on/off)
Dodatkowe daneSystem MLO to wyjątkowy komfort kreowania brzmienia gitary basowej - umożliwia bardzo łatwe i intuicyjne posługiwanie się regulatorami barwy. System MLO daje nowe możliwości zapewnia samoczynny optymalny dobór proporcji barwy tonu w zakresie średnich częstotliwości, w zależności od sposobu ustawienia regulatorów BASS i TREBLE.
ZłączaWejście Active: jack, Wejście Passive:jack, Wyjście głośnikowe: speakon, Wyjście liniowe: XLR (pre/post, ground/lift)
Wymiary66 x 190 x 240mm
Waga2,6 kg
Copyright © INFOMUSIC 2018

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz