Schlagwerk SJ-110 Z SamJam Zebrano - efekt werbla do gitary akustycznej lub klasycznej

249.00 zł
Idź do sklepu
Music Center
Music Center

ul. Chwaliszewo 64
61-105 Poznań

tel: +48 61 222 49 19
www.musiccenter.com.pl
Napisz email

Opis produktu:

Efekt werbla do gitary akustycznej lub klasycznej
Dzięki ponad 30-letniemu doświadczeniu w budowaniu cajon, Schlagwerk postanowił opracować "werbel", który pasowałby do gitar, ale z dźwiękiem i estetyką, które pozwoliłyby idealnie zintegrować go ze światem gitar akustycznych. Stało się to możliwe dzięki SamJam® - The Guitar Snare. Jest to instrument przeznaczony do zintegrowanej gry na gitarze akustycznej, mocowyany za pomocą czterech 
specjalnych uchwytów-przylepców. Efekt można w każdej chwili usunąć bez żadnych śladów na topie gitary. Otwory rezonansowe powodują, iż współrezonuje on z pudłem instrumentu. Dodatkowo wyposażony w magnes SnareBuzzControl służący do redukcji efektu sprężyn w celu zapewnienia pożądanego brzmienia oraz zapobieżeniu zakłóceniom wibracji. Produkowany w trzech wariantach kolorystycznych:
Hard Coal Stripes, Makkasar i Zebrano
Użycie tego efekty jest ograniczone jedynie fantazją muzyka ;)

Powierzchnia gry: Fornir Zbrano
Dedykowany do gitar: klasycznych i akustycznych
Wymiary: 155 x 80 x 11 mm
Kolor: Zebrano (Z)
Music Center Poznań

Copyright © INFOMUSIC 2018

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz