Elixir NanoWeb PB 16052 Light - struny do gitary akustycznej

80.00 zł
Idź do sklepu
Music Center
Music Center

ul. Chwaliszewo 64
61-105 Poznań

tel: +48 61 222 49 19
www.musiccenter.com.pl
Napisz email

Opis produktu:

Struny do gitary akustycznej Elixir Phosphor Bronze NanoWeb 16052 Light
Seria ze stopu phosphor bronze i powłoką NanoWeb charakteryzuje się ciepłym, okrągłym, ale również bardzo żywym tonem. Ze względu na dość cienką warstwę pokrycia, w dotyku zachowują się bardzo naturalnie, niemal jak struny bez powłoki. Redukują dźwięk przesuwania po nich palcami. Wytrzymują od 3 do 5 razy dłużej niż zwykłe struny.

Zestaw16052 Light
Grubość strun12-16-24w-32w-42w-53w
Dodatkowe daneSeria NanoWeb, ciepłe brzmienie, sześciokątny rdzeń z owijką ze stopu fosforobrązu, drut owijkowy powleczony bardzo cienką i gładką warstwą specjalnego tworzywa, które zapobiega rdzewieniu.
Copyright © INFOMUSIC 2018

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz