Tascam DP-006 - kompaktowy rejestrator wielościeżkowy

584.00 zł
Idź do sklepu
Music Center
Music Center

ul. Chwaliszewo 64
61-105 Poznań

tel: +48 61 222 49 19
www.musiccenter.com.pl
Napisz email

Opis produktu:

DP-006 sprawia, że jesteś gotowy do pracy w każdej chwili, z każdym przypływem kreatywności. Ten kompaktowy rejestrator wielościeżkowy, wyposażony w dwa mikrofony pojemnościowe umieszczone bezpośrednio na przednim panelu i zasilany z baterii, jest zaprojektowany tak, aby można było dokonywać nagrań w każdym miejscu.

Nagrywaj wokal i gitarę w dowolnej chwili, nie korzystając z żadnego dodatkowego sprzętu ani nie tracąc czasu na konfigurację.
Dostępny jest również statyw na wszechstronny konfiguracji i rozmieszczenia. Z wyczuciem analogowym dedykowanych pokręteł, wbudowany tuner chromatyczny oraz metronom i ultra lekkiej konstrukcji, to Pocketstudio jest jednym z najprostszych w obsłudze autor piosenek brudnopis na rynku.

DP-006 wyposażony jest w dwa wejścia jack do podłączenia zewnętrznego mikrofonu, gitary elektrycznej, akustycznej lub urządzenia generującego sygnał liniowy, np. syntezatora.
Za pomocą opcjonalnego przewodu konwertującego można do rejestratora podłączyć tablet, taki jak iPad. Zapis dokonywany jest na powszechnie dostępnych kartach pamięci SD/SDHC (w zestawie karta 2GB).

Wszystkie pomysły utworów można przenosić za pomocą czytników kart SD lub łączem USB 2.0 do i z urządzenia na dowolnym etapie procesu nagrywania. Dostępne są ponadto podstawowe funkcje edycyjne.

Dla wydłużenia żywotności baterii DP-006 można podłączyć poprzez USB bezpośrednio do zewnętrznego akumulatora Tascam (BP-6AA).

 

OpisProsty, intuicyjny interfejs użytkownika Fizyczne pokrętła i przyciski ułatwiają obsługę często używanych funkcji i poruszanie się po menu Nagrywanie w wysokiej jakości (44.1kHz/16 bitów) Twórz hity z jakością jakość dźwięku CD System zapisu: SD/SDHC (karta SD 2GB w komplecie) Brak wewnętrznych części ruchomych przekłada się na wysoką niezawodność i brak hałasu z napędów itp. 6 ścieżek nagrywania 2 ścieżki mono, 2 ścieżki stereo (mogą być również wykorzystywane jako ścieżki mono) Nagrywanie dźwięku stereofonicznego lub z dwóch niezależnych źródeł monofonicznych jednocześnie Jednoczesne odtwarzanie wszystkich 6 ścieżek Wbudowany stereofoniczny mikrofon pojemnościowy Tworzenie nagrań stereo z instrumentu akustycznego lub otoczenia bez użycia kabli Dwa wejścia MIC/LINE Bezpośrednie podłączenie i nagrywanie sygnału z mikrofonów, gitar, syntezatorów, automatów perkusyjnych itp. Kontrola poziomu i dedykowany regulator panoramy Ustawianie poziomu odtwarzania i panoramy niezależnie dla każdego kanału Funkcja międzyzgrania 6 ścieżek plus dwa kanały wejściowe można zgrać na nową ścieżkę mono lub stereo Dedykowana stereofoniczna ścieżka stereo Mix piosenki w pliku stereo można przenieść do komputera lub w celu wypalenia płyty lub zakodowania w formacie MP3 Ustawianie punktów początku i końca pętli odtwarzania (z regulacją odstępu między powtórzeniami) Tuner chromatyczny/metronom Port USB 2.0 do przesyłania plików do / z komputera Wyeksportować nagranie mix lub pojedynczych utworów (pliki wav) lub kopię zapasową piosenki do komputera Importowanie pojedynczych utworów (pliki wav) lub przywrócić kopie zapasowe utworów z komputera
Copyright © INFOMUSIC 2018

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz