D'Addario Rico Standard 3 - stroik do saksofonu altowego Es

12.00 zł
Idź do sklepu
Music Center
Music Center

ul. Chwaliszewo 64
61-105 Poznań

tel: +48 61 222 49 19
www.musiccenter.com.pl
Napisz email

Opis produktu:

Stroik do saksofonu altowego Es Standard 3
Stroiki Rico Royal pojawiły się na rynku w latach 60-tych XX wieku. W chwili obecnej (od 2016 r) wytwarzane są pod auspicjami koncernu D'addario Woodwinds. 
Polecane dla muzyków o różnym stopniu zaawansowania od amatorów do zawodowców tak w jazzie jak i w klasyce. Charakteryzują się klarownym i czystym brzmieniem oraz łatwością wydobycia dźwięków. Stroiki tej serii są cieńsze niż standardowe - typu unfiled (tzw. american single-cut) dokładne heblowanie za pomocą maszyn sterowanych komputerem i są idealne dla uczniów i studentów (gra się na nich z wielką łatwością).

Copyright © INFOMUSIC 2018

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz