Kategorie

Keeley Electronics D&M Drive - efekt do gitary elektrycznej

1139.00 zł
Idź do sklepu
Music Center
Music Center

ul. Chwaliszewo 64
61-105 Poznań

tel: +48 61 222 49 19
www.musiccenter.com.pl
Napisz email

Opis produktu:

Efekt do gitary elektrycznej Keeley Electronics D&M Drive
Przester nazwany i zaprojektowany został z myślą o prowadzących YouTubeowy programu "That Pedal Show", Danie i Mickeym. Możemy używać go zarówno jako booster, przester (o szerokiej możliwości ustawienia mocy zniekształcenia, od delikatnych, po prawdziwy sztorm dźwięku) oraz jako obydwu naraz. Za pomocą przełącznika możemy również szybko i łatwo zdecydować o kolejności efektów w łańcuchu. Kostka w 2017 roku otrzymała nagrodę redaktorów magazynu Guitar Player i jak każda produkowana pod marką Keeley, budowana jest w USA, w stanie Oklahomie.

RodzajPrzester/booster
Tryby pracyEfekt (drive lub boost lub obydwa jednocześnie), true bypass
KontroleryLevel, gain, tone (strona drive), level, gain, tone (strona boost), drive first/boost first (kolejność efektów w łańcuchu)
ZłączaWejście: jack Wyjście: jack Wejście zasilacza
ZasilanieZasilacz stabilizowany 9V, pobór 55 mA. Nie ma możliwości zasilania bateryjnego.
Copyright © INFOMUSIC 2018

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz