Yamaha BB-434 M TBS - gitara basowa

2623.00 zł
Idź do sklepu
Music Center
Music Center

ul. Chwaliszewo 64
61-105 Poznań

tel: +48 61 222 49 19
www.musiccenter.com.pl
Napisz email

Opis produktu:

BB-434 to instrument należący do najnowszej serii gitar basowych Yamaha, czerpiącej garściami z tradycji i brzmienia modelii BB-2000 z końca lat '70. ubiegłego wieku. Gitara ta zapewnia doskonałą jakość dźwięku oraz wykonania, która znana jest z poprzednich wersji, natomiast znajdziemy tu sporo nowych rozwiązań. Konstrukcja wyposażona jest w korpus z litej olchy uformowany w ergonomiczny i wygodny ksztłt BB. Drewno to posiada walory brzmieniowe tak porządane w muzyce jazz, pop, rock, funk i pochodnych. Śruby mocujące sprawiają, że szyjka jest przykręcona bliżej i mocniej do korpusu, dzięki czemu oba te elementy tworzą właściwie jedną całość. Tłuste brzmienie przystawek Custom VSC5b Alnico V oraz olchowy korpus, zapewniają naturalne, dobrze zdefiniowane brzmienie. Dzięki Diagonal Body Thru Stringing, struny przechodzą przez korpus pod kątem 45 stopni, przez co powoduje lepsze przeniesienie drgań na korpus. Jeśli poszukujesz basu, który sprawdzi się zarówno na scenie, jak i w studio, BB-434 jest właśnie dla Ciebie. W przystępnej cenie otrzymujesz jakość wykonania i brzmienia niespotykaną na tę skalę w żadnym innym instrumencie tej klasy. 

Instrument oferuje:
Lity, olchowy korpus wycięty w ergonomiczny i wygodny kształt BB
Nowoopracowany, jeszcze cieńszy i wygodniejszy gryf wykonany z pięciu drewnianych części (klon/mahoń) z klonową podstrunnicą
Sześciośrubowy, mitrowy montaż gryfu dociskający go bliżej do korpusu
Customowe przetworniki ceramiczne VSC5b w pasywnym układzie split/single 
Mostek Vintage
Lekkie klucze o otwartej konstrukcji
Jakość Yamaha w przystępnej cenie
Music Center Poznań

 

SeriaBB
KorpusOlcha
SzyjkaKlon/Mahoń, 5-warstwowa, przykręcana
PodstrunnicaKlon
MostekVintage Plus Light, siodełko: stal
PrzetwornikiYGD Custom V5 Pickups (AlnicoV)
KontroleryNeck Pickup Volume, Bridge Pickup Volume, Master Tone
Menzura34"
Ilość progów21
KluczeYamaha
OsprzętVintage Plus
WykończenieSatynowe
KolorTobacco Brown Sunburst (TBS)
Copyright © INFOMUSIC 2018

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz