Tascam DR 10X - przenośny rejestrator cyfrowy na karty microSD

750.00 zł
Idź do sklepu
Music Center
Music Center

ul. Chwaliszewo 64
61-105 Poznań

tel: +48 61 222 49 19
www.musiccenter.com.pl
Napisz email

Opis produktu:

Tascam DR-10 X jest to kompaktowy i lekki rejestrator audio, wyposażony w złącze XLR. Przechwytuje on dźwięk w formacie Broadcast WAV w 48-kHz/24-bitowej rozdzielczości.

Tryb podwójnego rejestrowania może być używany do tworzenia kopii audio na niższym poziomie jako ścieżkę kopii zapasowej, w przypadku zakłócenia. Nagrywanie można rozpocząć natychmiast przesuwając przełącznik rekordu podczas włączania urządzenia.

Opis- Kompaktowy, lekki rejestrator dźwięku, który może być podłączony bezpośrednio do mikrofonu dynamicznego ze złączem XLR - Nagrywanie w częstotliwości próbkowania 48 kHz i rozdzielczość 24-bit mono - Format BWF (WAV) umożliwia włączenie informacji w plikach audio - Zapis audio na karty microSD/microSDHC (do 32 GB) - Funkcja podwójnego rejestrowania pozwala na rejestrowane jednocześnie dwóch nagrań na różnych poziomach - Poziom nagrania można ustawić na High/Mid/Low - Funkcja AGC (Auto Gain Control) Ogranicznik pozwala uniknąć przycinania - Przełączany filtr górnoprzepustowy dogodnie zmniejsza hałas o niskiej częstotliwości - Funkcja odtwarzania dla sprawdzenia nagrania przez słuchawki - Wyjście słuchawkowe - Wbudowany zegar do przechowywania informacji w czasie z nagrania - Wyświetlacz OLED ułatwia widoczność - Mikro złącze USB-B do przesyłania danych z komputera - Zasilanie poprzez jeden AAA bateria/akumulator podłączany przez USB - Ustawienia mogą być tworzone w pliku tekstowym na komputerze i przeniesione do DR-10 X przez USB - Wbudowany port podczerwieni pozwala na przenoszenie informacji - do innych rejestratorów DR-10 X - Aktualizacja firmware możliwa za pomocą karty microSD
Copyright © INFOMUSIC 2018

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz