Fender Player Jazz Bass FL PF 3TS - gitara basowa

To ogłoszenie jest nieaktualne

Opis produktu:

Gitara basowa Fender Player Jazz Bass Fretless Pau Ferro Neck 3-Color Sunburst
Wyposażony w dwa przetworniki typu single o swoim charakterystycznym, mocnym, żywym brzmieniu, doskonale przebijającym się w miksie, wygodny, uniwersalny, znany i lubiany, Fender Jazz Bass w swojej najświeższej odsłonie.
Najnowsza seria Player, zastępująca dotychczasową serię Standard, definiuje na nowo standardy branży muzycznej, wprowadzając kilka istotnych usprawnień. Należą do nich:
- zastosowanie nowych przetworników Player Series Alnico 5 Single-Coil Jazz Bass, które nadal oferują ciepłe brzmienie, ale jest ono teraz nieco jaśniejsze i klarowniejsze w stosunku do poprzedników,
- odświeżone logo na główce.
Instrument nadal oferuje ten sam wygodny gryf w kształcie Modern "C". Nadal jest też jedną z najlepszych propozycji gitarowych w tej półce cenowej.
SeriaPlayer
KorpusOlcha
SzyjkaKlon, kształt Modern "C"
PodstrunnicaPau Ferro
Mostek4 siodełka, standard (4-Saddle Standard)
Przetworniki2 x Player Series Alnico 5 Single-Coil Jazz Bass
PrzełącznikBrak
KontroleryVolume1, volume2, tone
Menzura34"
Ilość progów20, tylko markery
Radius9,5"
KluczeStandard Open-Gear
OsprzętNiklowany/Chromowany
WykończeniePoliester, połysk
Dodatkowe daneStruny Fender Nickel Plated Steel 045 - 105
Kolor3-Color Sunburst (500)
Numer katalogowy014-9933-500
Copyright © INFOMUSIC 2021

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz