Rduch AMWL 9DSP1D/200 - automatyczny wzmacniacz cyfrowy 200W

To ogłoszenie jest nieaktualne

Opis produktu:

Nowoczesny wzmacniacz z DSP, umożliwiający korekcję dźwięku w trudnych warunkach akustycznych. Osiem programowalnych wejść mikrofonowo-liniowych, symetrycznych, z regulacją czułości, sopranów i basów oraz sygnalizacją przesterowania, filtrem 100 Hz, Phantom. Automatycznie wyciszane są kanały nieaktywnych mikrofonów co eliminuje niepożądany szum otoczenia generowany przez otwarte wejścia mikrofonowe. Wzmacniacz wyposażony jest w odtwarzacz MP3 z pilotem zdalnego sterowania oraz w "DE-ESSER" eliminujący sybilanty podczas mowy.

Moc wyjściowa RMS200 W
Napięcie wyjściowe linii radiowęzłowej100V
Pasmo przenoszenia40Hz - 22kHz
Wejścia mono8 x mikrofonowo-liniowe XLR + włączany filtr 100Hz, Phantom, regulacja gain
Wejścia stereo2 x RCA CD
Zniekształcenia THD< 0,1%
Impedancja wejściowa1,6 kΩ
Zasilanie Phantom+ 24V
ZabezpieczeniaTermiczne, przeciwzwarciowe,prądowe,przeciw wzbudzeniowe W.Cz., limiter.
ChłodzenieRadiatorem
Złącza8 x XLR 2 x RCA
Dodatkowe daneWzmacniacz wyposażony w procesor sygnałowy DSP, który umożliwia precyzyjną korekcję charakterystyki dźwięku w obiektach o bardzo trudnych warunkach akustycznych, 15-punktowy wejściowy korektor parametryczny: - regulacja częstotliwości od 20 Hz do 20 kHz, - regulacja szerokości pasma od 0,05 do 3 dB/oct. - regulacja głębokości pasma od -12 dB do +12 dB, 4 wyjścia symetryczne 0 dB (1 x Jack + 3 x XLR): - regulacja wzmocnienia, - regulacja linii opóźniającej (od 0 do 170m), - 15-punktowy korektor parametryczny (regulacja częstotliwości od 20 Hz do 20 kHz, regulacja szerokości pasma od 0,05 do 3 dB/oct, regulacja głębokości pasma od -12 dB do +12 dB), włączany eliminator sprzężeń akustycznych, limiter. Wykonanie jako stołowy lub do wbudowania do szafy typu rack 19".
Wymiary443 x 135 x 340mm
Waga12,5 kg
Copyright © INFOMUSIC 2018

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz