Furch Green D-SM - gitara akustyczna

5690.00 zł
Idź do sklepu
Music Center
Music Center

ul. Chwaliszewo 64
61-105 Poznań

tel: +48 61 222 49 19
www.musiccenter.com.pl
Napisz email

Opis produktu:

Gitara akustyczna Furch Green D-SM
Furch, to czeska firma o ponad 30-letniej tradycji, wytwarzająca gitary akustyczne i elektroakustyczne najwyższej klasy. Właścicielem firmy jest Frantisek Furch, muzyk, który swego czasu grał w znanych zespołach country i bluegrass. Utarło się już, że Amerykanie, którzy na tourne po Europie przyjeżdżają bez swoich kapel, często współpracują z muzykami z Czech lub Finlandii. Swoje spore doświadczenie Frantisek przelał na budowę doskonałych gitar akustycznych.
Seria Green wykonana jest z wysokiej klasy, litego świerku i mahoniu lub palisandru na bokach i tyle, w zależności od wersji. Taka kombinacja zapewnia żywe, pełne, dynamiczne i bogate harmonicznie brzmienie. Z łatwością wpasuje się w każdy styl muzyczny. Lakierowane pudło rezonansowe podkreśla niskie częstotliwości, a w pełni lite elementy zapewniają bardzo głębokie i przestrzenne brzmienie. Tak jak każda gitara tej marki, wyposażona została w podwójny pręt w gryfie, poprawiający stabilność i umożliwiający wygodną regulacje w dwóch kierunkach.
Green zastępuje dotychczasowe modele 22.

SeriaGreen
Kształt pudła rezonansowegoDreadnought
Płyta rezonansowaLity świerk sitkajski (Sitka spruce, klasa AA)
Boki i płyta spodniaLity mahoń (African mahogany, klasa AA)
PodstrunnicaHeban
SzyjkaMahoń (African mahogany), kształt Furch Soft V, dwustronny pręt (CNR System with dual-action adjustment)
Menzura650 mm
Ilość progów20
MostekHeban, siodełko TUSQ
KluczeFurch, chromowane (przełożenie 1:18)
Dodatkowe daneZnaczniki podstrunnicy: kropki, przód i boki Binding: imitacja tortoise, przód i tył Struny: Elixir Phosphor Bronze 12 - 53 Szerokość siodełka: 45mm (na zamówienie również 43 lub 48 mm) Pickguard: transparentny
WyposażenieFuterał
OpcjeDostępne kształty pudła rezonansowego: Dreadnought (D) Grand Auditorium (G) Orchestra Model (OM) Za dopłatą możliwość zamówienia gitary: z wycięciem cutaway, 9-strunowej, 12-strunowej, leworęcznej, barytonowej, o szerszym lub węższym gryfie (48 lub 43 mm). Za dopłatą możliwość zamówienia gitary elektroakustycznej z elektroniką: LR Baggs EAS-VTC (montowana w otworze rezonansowym) LR Baggs Stage Pro Element LR Baggs Stage Pro Anthem LR Baggs Stage Pro Anthem (montowana w otworze rezonansowym)
WykończeniePłyta wierzchnia: połysk Boki i tył: połysk
KolorNaturalny
Copyright © INFOMUSIC 2018

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz