EarthQuaker Devices Ghost Echo V3 - efekt do gitary elektrycznej

843.00 zł
Idź do sklepu
Music Center
Music Center

ul. Chwaliszewo 64
61-105 Poznań

tel: +48 61 222 49 19
www.musiccenter.com.pl
Napisz email

Opis produktu:

Reverb do gitary elektrycznej EarthQuaker Devices Ghost Echo V3
Klasyczne urządzenie tego typu, naśladujące brzmienie vintageowych reverbów sprężynowych. Przy krótkich dźwiękach uzyskamy charakterystyczny dla stylu rockabilly slapback, przy dłuższych nutach efekt wydobędzie z siebie mroczny, ambientowy ton.
Działanie kontrolerów:
Attack: ustanawia okres czasu, po jakim pojawia się echo, od 30 do mniej więcej 150 milisekund, (szybciej w lewo, później w prawo) i zmienia wysokość dźwięku w przypadku drgania samowzbudzonego, gdy pokrętło Dwell jest ustawione powyżej 3/4 swojej wartości (wyżej w lewo, niżej w prawo)
Depth: ilość czystego sygnału z gitary w stosunku do efektu, powyżej połowy sygnał echa jest podbijany ponad oryginalny poziom wyjściowy (mniej w lewo, więcej w prawo)
Dwell: wielkość przestrzeni, w jakiej rozchodzi się echo, powyżej 3/4 wartości dochodzi do drgania samowzbudzonego (mniej w lewo, więcej w prawo)

RodzajReverb
Tryby pracyEffect, true bypass
KontroleryAttack, depth, dwell
ZłączaWejście: jack Wyjście: jack Wejście zasilacza
ZasilanieZasilacz stabilizowany 9V, pobór 80 mA
Copyright © INFOMUSIC 2018

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz