EarthQuaker Devices Avalanche Run V2 - efekt do gitary elektrycznej

1442.00 zł
Idź do sklepu
Music Center
Music Center

ul. Chwaliszewo 64
61-105 Poznań

tel: +48 61 222 49 19
www.musiccenter.com.pl
Napisz email

Opis produktu:

Cyfrowy delay i reverb do gitary elektrycznej EarthQuaker Devices Avalanche Run V2
Avalanche to w zasadzie Dispatch Master na sterydach, czyli bardzo mocno rozbudowana wersja jednego z najpopularniejszych efektów w rodzinie EarthQuaker. To prawdziwy, ambientowy szwajcarski scyzoryk, który pokryje każde wymarzone przez nas brzmienie, zarówno w zakresie reverbu jak i delaya, zasypując nas lawiną możliwości.
Wyposażony w specjalny przełącznik Flexi-Switch działa zarówno bistabilnie (włączenie i wyłączenie odbywa się za pomocą kliknięcia) jak i monostabilnie (włączenie odbywa się  przez przytrzymanie nogi na guziku, efekt wyłączy się po jego zwolnieniu).
Działanie kontrolerów:
Sekcja delay
Time: kontroluje odstęp odbicia delaya, od 0 milisekund do lekko ponad dwóch sekund (szybciej w lewo, wolniej w prawo)
Repeats: kontroluje ilość powtórzeń delaya, od zera do niemal nieskończoności (mniej w lewo, więcej w prawo)
Tone: określa ton odbić delaya, ciemniej w lewo, jaśniej w prawo, pozycja środkowa pozostawia oryginalne, neutralne brzmienie
Mix: głośność odbić, w większych zakresach podbija ich głośność do poziomy powyżej oryginalnego brzmienia gitary, aż do jego całkowitego wycięcia i pozostawienia jedynie sygnały "wet" (mniej w lewo, więcej w prawo)
Sekcja reverb
Decay:
odpowiada za wielkość przestrzeni, w jakiej rozchodzi się reverb (mniejsza w lewo, większa w prawo)
Mix: głośność echa, w większych zakresach podbija jego głośność do poziomy powyżej oryginalnego brzmienia gitary, aż do jego całkowitego wycięcia i pozostawienia jedynie sygnały "wet" (mniej w lewo, więcej w prawo)
Działanie trybów:
EXP (określa funkcję, jaką ma pełnić podłączony pedał ekspresji)
Decay: steruje gałką Decay w sekcji reverb
R mix: steruje gałką Mix w sekcji reverb
Time: steruje gałką Time w sekcji delay (znacznie zwiększa funkcjonalność tego parametru i pozwala na więcej szaleństwa)
Repeats: steruje gałką Repeats w sekcji delay
D mix: steruje gałką Mix w sekcji delay
Toggle: odpowiada za przełącznik trybu pracy delaya (Mode)
Mode (określa tryb pracy delaya)
Reverse: efekt działa wstecz, dźwięk odgrywany jest od tyłu
Normal: normalna praca delaya i reverbu
Swell: efekt pojawiania się dźwięku (tak, jakbyśmy uderzyli w struny przy zupełnie wyciszonej gitarze, a następnie stopniową ją pogłaśniali)
Ratio (określa rytmikę odbić delaya)
1/1: ćwierćnuty
3/4: ósemki przedłużone o połowę (z kropką)
2/3: triole ćwierćnutowe
1/2: ósemki
1/3: triole ósemkowe
1/4: szesnastki
Efekt posiada przycisk tap tempo, możliwość przełączenia pomiędzy trybami true lub buffered bypass, oraz możliwość włączenia lub wyłączenia trybu "tails" (efekt po włączeniu ucina odbicia delay i echo, lub pozostawia po sobie "ogon", który będzie stopniowo zanikał).

RodzajCyfrowy Delay i Reverb
Tryby pracyEffect, true lub buffered bypass
KontroleryDelay: time, repeats, tone, mix Reverb: decay, mix EXP (decay, r mix, time, repeats, d mix, toggle), mode (reverse, normal, swell), ratio (1/1, 3/4, 2/3, 1/2, 1/3, 1/4)
ZłączaWejście Mono: jack Wejście Stereo: jack Wyjście Mono: jack Wyjście Stereo: jack Wejście pedału ekspresji: jack Wejście zasilacza
ZasilanieZasilacz stabilizowany 9V, pobór 425 mA
Copyright © INFOMUSIC 2018

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz