Markbass Markbass Mark Stand - uniwersalny statyw pod wzmacniacz

129.00 zł
Idź do sklepu
Music Center
Music Center

ul. Chwaliszewo 64
61-105 Poznań

tel: +48 61 222 49 19
www.musiccenter.com.pl
Napisz email

Opis produktu:

Uniwersalny statyw pod wzmacniacz Mark Stand od Markbass

Kiedy gramy na małych scenach często nie jesteśmy w stanie usłyszeć własnego wzmacniacza. Markbass ze swoim Mark Standem wychodzi temu na przeciw. To intuicyjne i kompaktowe urządzenie pozwala nam ustawić wzmacniacz w pozycji odsłuchu, zagrać koncert bez problemów ze słyszeniem własnej gry, a później wystarczy go złożyć i schować choćby do pokrowca gitarowego.

Statyw wykonany z wytrzymałego tworzywa pokrytego materiałem. Jest w stanie utrzymać większość kolumn i wzmacniaczy dostępnych na rynku. Szczególnie polecany do produktów firmy Markbass.

Music Center Poznań

Copyright © INFOMUSIC 2018

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz