Nuvo jSax 520 BPK - saksofon C dla dzieci

409.00 zł
Idź do sklepu
Music Center
Music Center

ul. Chwaliszewo 64
61-105 Poznań

tel: +48 61 222 49 19
www.musiccenter.com.pl
Napisz email

Opis produktu:

Saksofon C dla dzieci
System: standard
Wykonanie: fabryczne
Materiał wykonania: polimer TÜV
Klapy: silikon
Ustnik: polimer
Maszynka: polimer, guma
Zakres tonalny: c1-g2
Kolor: czarno-różowy (BPK)
Wyposażenie:
1 stroik polimerowy Nuvo (1,5)
1 stroik polimerowy Nuvo (2)
Futerał

jsax jest instrumentem z rodziny dętych drewnianych, przeznaczonych dla dzieci chcących rozpocząć swoją przygodę z saksofonem. Instrument zbudowany w oparciu o tradycyjne palcowanie i pozwala oswoić dzieci z brzmieniem oraz sposobem wydobycia dźwięku tradycyjnego saksofonu. Podobnie jak wszystkie instrumenty Nuvo jSax jest również w stroju C i jest kompatybilny z instrumentami stosowanymi w pierwszych latach nauczania muzyki takimi jak: fortepian, skrzypce itp. W zestawie znajdują się plastikowe stroiki o grubościach 1,5 i 2 odpowiednie dla początkujących. Zaktres tonalny mieści się pomiędzy c1 a g2 chromatycznie. Posiada miękki dźwięk i przynosi wiele radości młodym adeptom gry na saksofonie. Dodatkowo etui zawieszone jest na pasku umożliwiając łatwe przenoszenie.

Usprawnienia w modelu 520 w porównianiu do moedlu 510:
Model 430 (wersja 2.0) posiada poprawione mocowanie stroika do ustnika. Plastikowy klips zastąpiono łatwiejszą w użyciu maszynką z gumką.
Music Center Poznań

Copyright © INFOMUSIC 2018

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz