Korg Volca Modular- analogowy syntezator modularny

649.00 zł
Idź do sklepu
Music Center
Music Center

ul. Chwaliszewo 64
61-105 Poznań

tel: +48 61 222 49 19
www.musiccenter.com.pl
Napisz email

Opis produktu:

Volca Modular, to półmodularny syntezator analogowy, który sprawia, że synteza modularna staje się bardziej dostępna i zrozumiała. Tworzenie zupełnie nowych dźwięków, które nie pojawiają się wogól nas, to niekończące się marzenie, które trwa od narodzin elektronicznych instrumentów muzycznych. To marzenie ewoluowało i rozszerzało się wraz z rozwojem nowych i unikalnych urządzeń do produkcji muzyki. Popularność syntezatorów modułowych na całym świecie wywołała nowe emocje i zainteresowanie tak zwanym "stylem zachodniego wybrzeża", który znacznie odbiega od tradycyjnych norm syntezy.

Kompaktowy korpus tego syntezatora Volca modular zawiera osiem modułów i 50 punktów patch. Podczas nauki podstaw modularnego syntezatora można korzystać z popularnych funkcji syntezatora, aby kontrolować unikalny i inny klimat analogowych brzmień.

Volca Modular składa się z ośmiu niezależnych analogowych modułów syntezatora, efektów cyfrowych i sekwencera. Każdy z modułów został starannie wybrany ze względu na jego kompletność. Moduły są wewnętrznie połączone, dzięki czemu dźwięk może być wytwarzany nawet przed podłączeniem dołączonych kabli. Połączenia modułów za pomocą kabla szpilkowego mają pierwszeństwo przed połączeniami wewnętrznymi, omijając je. 

Opis modułów: 
Western Bongo: metaliczny dźwięk perkusji wytwarzany przez modulację FM i wave folder. To podstawowy dźwięk modułu SOURCE.
Random Release: czas uwalniania generatora ADH jest losowo zmieniany przez próbkę i przytrzymanie, stosując organiczny rytm sekwencji.
Gate Math: bramka o innej częstotliwości jest miksowana subtraktywnie. Pokrętło UTILITY kontroluje obszar miksu, zmieniając rytm zmiany tonalnej.
Polyrhythmic Duo: Modulator FM jest odbierany jako dźwięk fali trójkątnej i przekazywany do bramki dolnoprzepustowej, która jest oddzielna od źródła, dwa rodzaje fraz są warstwowo polirytmiczne.
Generative: generator Rise-Fall jest zaloopowany, aby utworzyć LFO, który moduluje parametry pitch i cutoff. Ponieważ prędkość samego LFO zmienia się nieregularnie, powstaje wiele tonalnych głosów.
Walking Bass: fala trójkąta z obniżonym pitch-em jest odtwarzana z małą prędkością przez bramkę. Powoduje to dodanie basu do sekwencji głównej tylko raz na cztery kroki.
Vibrato: LFO służy do precyzyjnego modulowania wysokości fali trójkątnej, pozwalając Ci grać łagodnie brzmiące lead-y imitującą solową grę na strunach.
Dubstep Bass: LFO moduluje cutoff dla bramki dolnoprzepustowej, brzmiącym basem FM z wrażeniem ruchu. UTILITY i SPLIT służą do spowolnienia LFO, gdy wysokość dźwięku spada.

KlawiaturaWstęgowa/klawisze krokowe
Rodzaj syntezySynteza analogowa
Polifonia/Multitimbral1
BrzmieniaBrzmienia użytkownika
KontroleryGłośność Split/Dual Pokrętła funkcyjne modułów Przyciski sequencera
Procesor efektówbrak
Sekwencer/RejestratorKrokowy Parts: 1 Liczba kroków: 16 (dostępny jest łańcuch wzorów) Recording Patterns: 16
Wyświetlaczbrak
Dodatkowe daneStruktura: 2 VCO (Triangle), 2 EG, 2 LPG, digital effect Moduły: Western Bongo, Random Release, Gate Math, Polyrhythmic Duo, Generative, Walking Bass, Vibrato, Dubstep Bass
Złącza audioWyjście słuchawkowe: mini jack Wejście sync: mini jack Wyjście sync: mini jack
ZasilanieZasilanie bateryjne: 6 x AA Zasilacz: Korg KA-350 (sprzedawany osobno)
Wymiary193 × 115 × 39 mm
Waga377 g
Copyright © INFOMUSIC 2018

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz