Seydel Concerto Steel A - harmonijka ustna A-dur

419.00 zł
Idź do sklepu
Music Center
Music Center

ul. Chwaliszewo 64
61-105 Poznań

tel: +48 61 222 49 19
www.musiccenter.com.pl
Napisz email

Opis produktu:

Concerto Steel to wysokiej klasy harmonijka oktawowa w sysemie Richtera ze stroikami stalowymi, podzielonym, plastikowym korpusem i pokrywami ze stali szlachetnej. Kompaktowa konstrukcja oraz pełne, oktawowe brzmienie sprawia, ze instrument nadaje się do zastosowań uniwersalnych.

Niemiecka firma produkująca od 1847 roku jedne z bardziej cenionych instrumentów na świecie. Obecnie firma kładzie nacisk nie tyle na szeroki wybór modeli, ile na jakość wykonania.
Music Center Poznań

RodzajOktawowa
SystemStandard Richter
Ilość kanałów10 x 2
Ilość stroików40
StroikiStal
GrzebieńPlastik
PokrywyStal nierdzewna
PrzeznaczenieUniwersalne
Dodatowe daneW oktawowych harmonijkach ustnych przy zadęciu i zassaniu wprawiane są w drgania dwa stroiki, które są strojone w interwale oktawy. Flagowy model harmonijek oktawowych Seydel.
Wymiary125 x 30 x 27 mm
Waga96 g
Copyright © INFOMUSIC 2018

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz