Seydel Sampler C/G - harmonijka ustna dwutonacyjna C/G-dur

729.00 zł
Idź do sklepu
Music Center
Music Center

ul. Chwaliszewo 64
61-105 Poznań

tel: +48 61 222 49 19
www.musiccenter.com.pl
Napisz email

Opis produktu:

Sampler to diatoniczna harmonijka z suwakiem w dwóch tonacjach (C/G) w systemie half-valved (z możliwością obniżenia dźwięku o max pół tonu na wdechu i wydechu). Standardowy strój taki jak na chromatycznej C, a wciśnięcie slidera spowoduje zmianę tonacji na G. Slajder można zablokować. Akrylowy grzebień daje niewykłą szczelność instrumentu a całość dopełnia przyjazny dla warg ergonomiczny, posrebrzany ustnik.
Music Center Poznań

RodzajDiatoniczna
Ilość kanałów12
Ilość stroików48
StroikiStal nierdzewna o grubości 1 mm
GrzebieńAkryl, kolor czerwony
PokrywyStal szlachetna
PrzeznaczenieMuzyka ludowa, irlandzki folk, blues. Dla zaawansowanych.
Dodatowe daneDwutonacyjna harmonijka w tonacji C i w G. Zmiana tonacji odbywa sie za pomocą suwaka (w razie potrzeby blokowanego), podobnie jak w harmonijkach chromatycznych.
Wymiaryb/d
Wagab/d
Copyright © INFOMUSIC 2018

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz