Yamaha TRBX-605 FM DRB - gitara basowa

To ogłoszenie jest nieaktualne

Opis produktu:

Gitara basowa Yamaha TRBX-605 to wszechstronny, komfortowy i doskonale brzmiący instrument oferujący świetne brzmienie, niebywałą wygodę, stylowy wygląd i zero kompromisów. Korpus tego basu to doskonale zbalansowana i wysezonowana olcha ze zoptymalizowanym designem 3D dla zachowania odpowiedniego balansu między brzmieniem, a komfortem grania i chwytu oraz idealnym rozłożeniem wagi i ponadczasowym wyglądem dzięki zastosowaniu płyty klonu falistego na topie. Wpływa on też ona brzmienie, swoją charakterystyką nadając się idealnie do jazzu, popu, funku i pochodnych. Pięcioczęściowy, cienki gryf został zoptymalizowany tak aby zapewniał wygodę i lekkość gry w każdym gatunku muzycznym. Dużo zaletą jest również tak pożądana i trudno dostępna na rynku palisandrowa podstrunnica. Na system elektroniczny przypada audiofilskiej jakości układ active/passive z dwoma przetwornikami Double Coil Alnico V - legendarnej jakości typ magnesów, które pozostawiają konkurencję w tyle. Wspomniany układ elektroniczny pozwala na doskonałą kontrolę naszego brzmienia, a dzięki ergonomicznie umieszczonemu przełącznikowi otrzymujemy niezachwianą elastyczność. Wysokiej jakości komponenty użyte do konstrukcji układu zapewniają doskonale zbalansowany sygnał wyjściowy w obu przypadkach! Konstrukcja obwodów wyrównuje zmiany poziomów i minimalizuje szumy, zarówno podczas operowania pokrętłem odpowiadającym za tony wysokie, jak i brzmienie pasywne. Dodatkowo, LED-owy wyświetlacz zamontowany na tylnim panelu informuje o niskim wskaźniku mocy baterii co eliminuje problem nagłej straty brzmienia podczas występu. TRBX-605 to najbardziej rozwojowy bas ze stajni Yamaha dla zaawansowanego gracza poszukującego uniwersalnego i niezawodnego instrumentu zarówno do studia, jak i występy live. Najwyższa możliwa jakość Yamaha, na którą stać każdego!

Instrument oferuje:
Korpus z wysokiej jakości litej olchy
Klonowo-mahoniowa 5-częściowa szyjka z palisandrową podstrunnicą
Top z przepięknego klonu falistego
Wąskie, 43-milimetrowe siodełko
Dwa, ceramiczne, dynamiczne przetworniki double coil Alnico V
3-stopniowy aktywny EQ z aktywno-pasywnym przedwzmacniaczem
Kontrolka LED informujący o stanie baterii
Jakość Yamaha w przystępnej cenie
Music Center Poznań

SeriaTRBX
Płyta wierzchniaKlon falisty
KorpusMahoń
SzyjkaKlon/mahoń, 5-warwstwowa
PodstrunnicaPalisander
Radius23 5/8"
MostekPięciosiodełkowy, wykonany z odlewu, odległości między strunami 19mm
Przetworniki2x Double Coil / Alnico V
ElektronikaAktywna/pasywna
KontroleryMaster volume, pickup balance, 3-zakresowy EQ (bass, middle, treble), przełącznik active/passive
Menzura34"
Ilość progów24
KluczeYamaha Die-Cast
OsprzętCzarny chrom
WykończenieMat
KolorDark Red Burst (DRB)
Dodatkowe daneZnaczniki podstrunnicy: kropki, Szerokość siodełka 43 mm, Dioda LED z tyłu korpusu sygnalizująca stan baterii.
Copyright © INFOMUSIC 2018

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz