Martin MA-540T - struny do gitary akustycznej

62.00 zł
Idź do sklepu
Music Center
Music Center

ul. Chwaliszewo 64
61-105 Poznań

tel: +48 61 222 49 19
www.musiccenter.com.pl
Napisz email

Opis produktu:

Struny do gitary akustycznej Martin MA-540T Lifespan 2.0 92/8 Phosphor Bronze
Nowa seria Lifespan 2.0, zastępująca dotychczasową Lifespan, wykonana została z najwyższej jakości materiałów. Zaprodukowano ją z myślą o osobach często grających na swoim instrumencie, dzięki czemu struny mają za zadanie wytrzymać intensywne, częste koncertowanie i godziny ćwiczeń w domowym zaciszu. Zostały poddane specjalnej technologii, która zapobiega korozji i pogarszaniu się jakości brzmienia przy użytkowaniu. Wersja z owijką z fosforobrązu cechuje się ciepłymi, klarownymi tonami.

ZestawLight
Grubość strun12-16-25-32-42-54
Dodatkowe daneSeria Lifespan 2.0 Authentic Acoustic Struny do gitar akustycznych z owijką okrągłą ze stopu fosforobrązu Zabezpieczone przed korozją
Copyright © INFOMUSIC 2018

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz