Yamaha Storia I - gitara elektroakustyczna

1295.00 zł 1556.00 zł
Idź do sklepu
Music Center
Music Center

ul. Chwaliszewo 64
61-105 Poznań

tel: +48 61 222 49 19
www.musiccenter.com.pl
Napisz email

Opis produktu:

Storia to nowa propozycja od firmy Yamaha na gitarę elektroakustyczną. Oprócz świetnego, estetycznego wykończenia, które idealnie wkomponuje się w wystrój każdego pomieszczenia w Twoim domu, modele te wprowadzają kilka innowacji ułatwiających grę każdemu, bez względu na wiek czy warunki fizyczne. Przede wszystkim korpus gitary to zmodernizowany kształt concert - delikatnie pomniejszony - z krótszą menzurą. Projektanci postarali się też o to, aby rozstaw strun był jak najbardziej uniwersalny, ale też nie za szeroki. Dodatkowo węższy gryf i zaokrąglone jego boki dają większy komfort gry niż przy standardowym akustyku. Gitara została wyposażona w pasywny przetwornik piezzo pod siodełkiem mostu. Umożliwia to podłączenie gitary do każdego wzmacniacza dostępnego na rynku bez ryzyka rozładowania baterii w trakcie grania. Dodatkowo elektronika ta ma bardzo ciepłe i naturalne brzmienie, gdyż dźwięk nie przechodzi przez żadną equalizację. Podsumowując - Storia to współczesna gitara akustyczna dla każdego, bez wyjątku.

Modele Storia zdobyły nagrodę Design Awards 2020 w kategorii Product - prestiżową nagrodę przyznawaną w wielu dziedzinach projektowych firmom i osobom na całym świecie!

Instrument oferuje:
Korpus typu Concert, zaprojektowany przez Yamaha
Top z wysokiej jakości litego świerku
Boki i tył z mahoniu
Kolor zewnętrzny Off-White
Kolor wewnętrzny Light Blue
Rozeta wykonana z mahoniu, wypełniona syntetyczną kością słoniową
Wykończenie półmatowe
Zaprojektowany przez Yamahę pasywny przetwornik podsiodełkowy
Music Center Poznań

SeriaStoria
Kształt pudła rezonansowegoYamaha Concert
Płyta rezonansowaLity świerk Sitka
Boki i płyta spodniaMahoń laminat
PodstrunnicaOrzech
SzyjkaNato
Menzura25"
Ilość progów20
MostekOrzech
KluczeOpen Gear Champagne-Gold
Dodatkowe daneZnaczniki podstrunnicy: kropki Rozeta: mahoń + kość słoniowa Siodełko: 43 mm
Wykończeniepółmat
KolorTop: Off-white Środek: Light Blue
Copyright © INFOMUSIC 2018

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz