Line 6 Spider V 240 HC MkII - tranzystorowa głowa gitarowa

To ogłoszenie jest nieaktualne

Opis produktu:

Line 6 to znany na całym świecie producent cyfrowych wzmacniaczy, efektów, systermów bezprzewodowych oraz gitar, który może pochwalić się niemałym dorobkiem na rynku. Innowacyjne rozwiązania firmy znajdują uznanie wśród zwaodowych muzyków rockowych iu metalowych na całym świecie, a także wśród początkujących adeptów sztuki gitarowej nie tylko w tym gatunku.

Spider V 240 HC to propozycja świetnego, innowacyjnego i technicznie zaawansowanego heada gitarowego. Poza znanymi rozwiązaniami z mniejszych wersji tego wzmacniacza, takimi jak wszelakie modele brzmienowe, setki efektów, looper oraz automat perkusyjny, głowa posiada na pokładzie własne dwa 4" głośniki z tweeterami, które podczas gry używają 50 watt mocy. Czyni to z tego heada nie tylko świetny wybór na większe sceny, ale także kompaktowy wzmacniacz do ćwiczeń w domowym zaciszu. 

TechnologiaTranzystorowa
Moc RMS240 watt. 50 watt podczas użytkowania wbudowanego nagłośnienia.
Kontrolery- Gałki: Drive, Bass, Mid, Treble, Volume, Master - Przełącznik AMP/FX zmieniający zastosowanie gałek - Przyciski: loop, play/pause, edit, tap-tempo/tuner - Gałka wyboru z przyciskiem.
ZłączaWejście: jack USB: iPhone/iPad przełączane na MAC/PC FBV Wejście AUX Wyjścia: Phones, XLR Left/Mono, XLR Right, 2x jack (4 ohm mono, 8 ohm stereo)
OpcjeFBV pedals od Line 6
Dedykowana kolumnaLine 6 Spider 4x12 kolumna głośnikowa
Copyright © INFOMUSIC 2018

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz