Kategorie

Korg B2SP BK SET II - kompaktowe pianino cyfrowe ze statywem i listwą pedałową

To ogłoszenie jest nieaktualne

Opis produktu:

Korg B2 to nowa, udoskonalona wersja popularnego, kompaktowego pianina B1. Przeznaczony zarówno dla początkujących jak i dla bardziej zaawansowanych muzyków został rozszerzony o nowe brzmienia, których jest teraz 12 (w tym pianino niemieckie i włoskie), możliwość współpracy z aplikacjami edukacyjnymi (m.in. Skoove) oraz o MIDI USB (możliwośc podłączenia do komputera). Ulepszona konstrukcja zapewnia kluczowe cechy najważniejsze do każdego pianisty: autentyczne odczucie gry na tradycyjnym instrumencie, doskonały dźwięk i łatwość użytkowania. B2 wyposażone jest w klawiaturę NH (Natural Weighted Hammer) która jest cięższa w niskich rejestrach i stopniowo staje się lżejsza w górnych oktawach, dokładnie jak w tradycyjnym, akustycznym pianinie. Tak jak wersja poprzednia instrument dostępny jest w dwóch wersjach kolorystycznych: białej i czarnej a także w trzech wersjach wyposażenia: sam instrument, instrument ze statywem oraz instrument ze statywem i listwą pedałową.

Instrument oferuje:
12 wysokiej jakości brzmień
120 głosów polfonii
Klawiaturę typu NH (Natural Weighted Hammer Action)
Tryb Partner, który dzieli klawiaturę na dwie identyczne części, pozwalając początkującym pianistom podążać za nauczycielem naśladując jego grę. Funkcja szczególnie przydatna dla początkujących uczących się z nauczycielem.
Dedykowany klawisz Piano Play, ktry natychmiast przywołuje brzmienie fortepianu koncertowego
USB: to host (komputer)
Możłiwość współpracy z aplikacjami edukacyjnymi (Skoove)
Music Center Poznań 

Klawiatura88 klawiszy dynamicznych z ważoną mechaniką młotkową Natural Weighted Hammer Action (NH)
Czułość klawiatury3 stopnie (Light, Normal, Heavy)
Rodzaj syntezyStereo PCM
Polifonia/Multitimbral120
Brzmienia12-tym: German Concert Piano, Classic Piano, Italian Concert Piano, Jazz Piano, Ballad Piano, Stage E. Piano, 60's E. Piano, Dig. E. Piano, Harpsichord, Pipe Organ, Electric Organ, Strings
FunkcjePodział klawiatury: Dual/Layer, Partner (Duo) Transpozycja +5/-6 Dostrojenie Metronom: 40-120 BPM Metrum: 2/4, 3/4, 4/4, 6/4 Regulacja głośności Partner: funkcja edukacyjna pozwalająca podzielić klawiaturę na 2 niezależne piana grające w tym samym rejestrze. Funkcja szczególnie przydatna dla uczących się z nauczycielem.
KontroleryObrotowy potencjometr głośności Przyciski funkcyjne: Piano Play, Sound, Metronome
Procesor efektówReverb, Chorus
Sekwencer/RejestratorBrak
Nośniki pamięciPamięć wewnętrzna
Ilość pedałów3: damper (sustain), soft, sostenuto za pomocą jednostki pedałowej PU-2
Dodatkowe daneKlawiatura Natural Weighted Hammer Action (NH) dająca odczucie gry na tradycyjnym fortepianie (dolne klawisze są "cięższe", górne "lżejsze") Polecany statyw: Korg STB1 (w komplecie) Polecana jednostka pedałowa: Korg PU-2 (w komplecie) Wybieranie funkcji i brzmień za pomocą klawiszy funkcyjnych + klawisz klawiatury. 12 utworów DEMO Auto Power Off (ECO): automatyczne wyłączanie urządzenia pozostającego w stanie spoczynku. Możliwość współpracy z aplikacjami: Skoove (edukacyjna), Gadget 2 i innych
ZłączaWyjście słuchawkowe: 1 x jack stereo Pedał sustain: jack USB: to host (komputer) Wejście zasilacza
System nagłośnieniaMoc: 2 x 15 W Głośniki: 2 x 10 cm owalne
WyposażenieZasilacz dedykowany, stayw, jednostka pedałowa, pulpit nutowy, polska instrukcja obsługi, voucher do trzymiesiecznego planu Premium na internetowe lekcje gry na fortepianie "Skoove".
Wymiary1312 x 336 x 750 mm
Waga21 kg
KolorCzarny (BK)
ZestawW komplecie: Dedykowany statyw STB1 BK Dedykowana listwa pedałowa
GwarancjaAby bezpłatnie przedłużyć gwarancję, proszę wejść na stronę dystrybutora www.megamusic.pl i odpowiednio: 1. Kliknij: Przedłuż gwarancję na instrument 2. Wypełnij i wyslij formularz 3. W odpowiedzi otrzymasz e-mailem certyfikat potwierdzający przedłużenie gwarancji. UWAGA! Rejestracji należy dokonać w ciągu 4 tygodni od dnia zakupu.
Copyright © INFOMUSIC 2021

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz