Korg B2N BK - kompaktowe pianino cyfrowe

1499.00 zł
Idź do sklepu
Music Center
Music Center

ul. Chwaliszewo 64
61-105 Poznań

tel: +48 61 222 49 19
www.musiccenter.com.pl
Napisz email

Opis produktu:

Korg B2N to pianino cyfrowe, które zapewnia taką samą funkcjonalność jak B2, ale jest wyposażony w lżejszą (t.zw. "półważoną), reaktywną klawiaturę Natural Touch (NT) z cięższą akcją w niskim rejestrze i lżejszą w górnym rejestrze. Skonstruowana z myślą o dzieciach rozpoczynajacych naukę oraz o muzykach potrzebujących "lekkiej" klawiatury. Poza klawiaturą pozostałe parametry sa takie same, jak w pianinie B2 i zawierają 12 brzmień (w tym pianino niemieckie i włoskie), możliwość współpracy z aplikacjami edukacyjnymi (m.in. Skoove) oraz o MIDI USB (możliwośc podłączenia do komputera). Instrument dostępny jest w kolorze czarnym z możliwością rozszerzenia odedykowany statyw STB1 i jednostkę pedałową PU-2 (opcja dodatkowo płatna).

Instrument oferuje:
12 wysokiej jakości brzmień
120 głosów polfonii
Nowo opracowaną klawiaturę Natural Touch (NT) odtwarzającą dotyk jak w fortepianie akustycznym, z cięższą akcją w niskim rejestrze i lżejszą w górnym rejestrze. Skonstruowana z myślą o dzieciach rozpoczynajacych naukę oraz o muzykach potrzebujących "lekkiej" klawiatury.
Tryb Partner, który dzieli klawiaturę na dwie identyczne części, pozwalając początkującym pianistom podążać za nauczycielem naśladując jego grę. Funkcja szczególnie przydatna dla początkujących uczących się z nauczycielem.
Dedykowany klawisz Piano Play, ktry natychmiast przywołuje brzmienie fortepianu koncertowego
USB: to host (komputer)
Możłiwość współpracy z aplikacjami edukacyjnymi (Skoove)
Music Center Poznań 

Klawiatura88 klawiszy dynamicznych typu Piano lekko ważonych Natural Touch (NT)
Czułość klawiatury3 stopnie (Light, Normal, Heavy)
Rodzaj syntezyStereo PCM
Polifonia/Multitimbral120
Brzmienia12-tym: German Concert Piano, Classic Piano, Italian Concert Piano, Jazz Piano, Ballad Piano, Stage E. Piano, 60's E. Piano, Dig. E. Piano, Harpsichord, Pipe Organ, Electric Organ, Strings
FunkcjePodział klawiatury: Dual/Layer, Partner (Duo) Transpozycja +5/-6 Dostrojenie Metronom: 40-120 BPM Metrum: 2/4, 3/4, 4/4, 6/4 Regulacja głośności Partner: funkcja edukacyjna pozwalająca podzielić klawiaturę na 2 niezależne piana grające w tym samym rejestrze. Funkcja szczególnie przydatna dla uczących się z nauczycielem.
KontroleryObrotowy potencjometr głośności Przyciski funkcyjne: Piano Play, Sound, Metronome
Procesor efektówReverb, Chorus
Sekwencer/RejestratorBrak
Nośniki pamięciPamięć wewnętrzna
Ilość pedałów1: sustain (w komplecie) Funkcja "półpedału" możliwa przy użyciu jednostki pedałowej PU-2 (sprzedawanej oddzielnie)
Dodatkowe daneNowo opracowana klawiatura Natural Touch (NT) odtwarza dotyk jak w fortepianie akustycznym, z cięższą akcją w niskim rejestrze i lżejszą w górnym rejestrze. Skonstruowana z myślą o dzieciach rozpoczynajacych naukę oraz o muzykach potrzebujących "lekkiej" klawiatury. Polecany statyw: Korg STB1 (opcja dodatkowo płatna) Polecana jednostka pedałowa: Korg PU-2 (opcja dodatkowo płatna) Wybieranie funkcji i brzmień za pomocą klawiszy funkcyjnych + klawisz klawiatury. 12 utworów DEMO Auto Power Off (ECO): automatyczne wyłączanie urządzenia pozostającego w stanie spoczynku. Możliwość współpracy z aplikacjami: Skoove (edukacyjna), Gadget 2 i innych
ZłączaWyjście słuchawkowe: 1 x jack stereo Pedał sustain: jack USB: to host (komputer) Wejście zasilacza
System nagłośnieniaMoc: 2 x 9 W Głośniki: 2 x 10 cm owalne
WyposażenieZasilacz dedykowany, pedał sustain, pulpit nutowy, polska instrukcja obsługi, voucher do trzymiesiecznego planu Premium na internetowe lekcje gry na fortepianie "Skoove".
Wymiary1312 x 336 x 117 mm
Waga9,3 kg
KolorCzarny (BK)
GwarancjaAby bezpłatnie przedłużyć gwarancję, proszę wejść na stronę dystrybutora www.megamusic.pl i odpowiednio: 1. Kliknij: Przedłuż gwarancję na instrument 2. Wypełnij i wyslij formularz 3. W odpowiedzi otrzymasz e-mailem certyfikat potwierdzający przedłużenie gwarancji. UWAGA! Rejestracji należy dokonać w ciągu 4 tygodni od dnia zakupu.
Copyright © INFOMUSIC 2018

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz