Randall EOD 88 - lampowa głowa gitarowa

To ogłoszenie jest nieaktualne

Opis produktu:

Randal EOD 88 to w pełni lampowa głowa gitarowa o mocy 88 Watt. Skrót „EOD” pochodzi od słów „Element of Doom”, którymi Ozzy Osbourne (według pradawnej metalowej legendy) określił niegdyś początki Black Sabbath. Wzmacniacz ten jest więc swoistym ukłonem w stronę tamtych czasów, co bezpośrednio przekłada się na jego dość specyficzne brzmienie i design. Ciekawostka już na wstępie - wzmacniacz posiada wprawdzie tylko jeden kanał, aczkolwiek mamy tu pod ręką szereg potencjometrów, za pomocą których jesteśmy w stanie wykręcić bardzo zróżnicowane brzmienia. Jest to świetna propozycja dla gitarzystów, którzy lubią mieć pełną kontrole nad swoim brzmieniem, a także rezerwę mocy, którą mogą wykorzystać nawet w najbardziej ekstramalnych sytuacjach.
Music Center Poznań

TechnologiaLampowa
Moc RMS88 watt
Impedancja4, 8, 16 Ohm
LampyLampa mocy: KT88 Lampa przedwzmacniacza: 12AX7
Kanały1
KontroleryFuzz, Gain, Bass, Mid, Treble, Depth, Presence, Master Przełączniki boost dla fuzz i gain
Procesor efektówBrak
ZłączaWejście: jack Wyjście głośnikowe: 2x jack równolegle, 1x jack Pętla efektów: 2x jack, Przełącznik nożny: jack, Wyjście liniowe z emulacją kolumny: XLR z ground liftem,
WyposażeniePrzełącznik nożny
Wymiary515 x 235 x255
Waga15,7 kg
Copyright © INFOMUSIC 2018

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz