Haspro Work - zatyczki do głośnej pracy

79.00 zł
Idź do sklepu
Studio Store
Studio Store

ul. Szumiących Traw 2B Lok
03-289 Warszawa

tel: +48 22 747 02 91
www.studiostore.pl
Napisz email

Opis produktu:

HASPRO WORK – MOCNE ZATYCZKI DO USZU DOSTOSOWANE DO PRACY I PRZEMYSŁU

Haspro Work to najmocniejsze profesjonalne zatyczki do uszu przeznaczone do pracy. Zatyczki te posiadają bardzo wysokie tłumienie (SNR 30 dB), co czyni je aktualnie jednymi z najmocniejszych, a zarazem najskuteczniejszych zatyczek uniwersalnych na rynku. Potrafią tłumić hałas nawet o 37 dB (wysokie częstotliwości), mający negatywny wpływ na narząd słuchu.

HASPRO WORK – NAJSKUTECZNIEJSZA OCHRONA SŁUCHU W PRACY I PRZEMYŚLE

Stopery do uszu do pracy marki Haspro zapewniają nie tylko wysokie tłumienie nadmiernego i niebezpiecznego hałasu. Jako nieliczne pozwalają, przy tak dużym wygłuszeniu, zachować komunikację oraz słyszalność sygnałów i alarmów, która jest kluczowa podczas pracy w zakładzie pracy. Bezpieczeństwo, komunikacja oraz ochrona słuchu i zdrowia, czyni je jednymi z najlepszych zatyczek do pracy dostępnych na rynku.

ZALETY ZATYCZEK DO USZU HASPRO WORK EARPLUGS:

  • Najmocniejsze dostępne na rynku tłumienie – nawet o 37 dB ! (SNR 30 dB)
  • Filtr zapewniający filtrację kanału słuchowego
  • Pozwalają na komunikację z drugą osobą bez potrzeby zdejmowania
  • Uniwersalny rozmiar dla każdego

ZESTAW ZAWIERA:

  • Materiał: hipoalergiczny silikon
  • Filtr tłumiący i oddychający -> SNR:30dB
  • Zapewniają filtracje kanału słuchowego, w szczególności odczuwalne w upalne dni.
  • Zestaw zawiera poręczne etui + sznureczek + klips
  • 2 sztuki zatyczek w rozmiarze S-Small
  • 2 Sztuki zatyczek w rozmiarze R-Regular

Nie warto tracić czasu na przeszukiwanie aptek, aby znaleźć najodpowiedniejsze stopery – zacznij ochronę słuchu już dziś z zatyczkami do uszu HASPRO!

Zgodnie z art. 38 ustawy o prawach konsumenta w/w produkt ze względów higienicznych nie podlega zwrotowi, jeżeli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu, a produkt użyty.

Copyright © INFOMUSIC 2018

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz