Yamaha FG-5 VN - gitara akustyczna

5143.00 zł
Idź do sklepu
Music Center
Music Center

ul. Chwaliszewo 64
61-105 Poznań

tel: +48 61 222 49 19
www.musiccenter.com.pl
Napisz email

Opis produktu:

Gitary Yamaha z serii FG Red Label to ukłon i hołd w stronę niezapomnianych gitar akustycznych firmy produkowanych między 1966 a 1972 rokiem w Japonii. Każda z gitar jest pieczołowicie i dokładnie wykonana z litego drewna zapewniając świetne brzmienie oraz dynamikę. Klasyczny design gitary w połaczeniu z nowoczesnymi rozwiązaniami produkcyjnymi daje instrument, któremu nie oprze się żaden współczesny muzyk.

Model FG-5 to gitara akustyczna wykonana z litego świerku oraz mahoniu. Klasyczny, oryginalny, zaprojektowany przez Yamahę kształt wzbogaca instrument o mocny, pełny, niski środek tak przydatny przy kostkowaniu i mocnym uderzaniu strun. Model posiada znany juz z seri A system A.R.E. (Acoustic Resonance Enhancement), który urozmaica brzmienie sezonowanego drewna o piękny, długi sustain. Instrument jest całkowicie wyprodukowany w Japonii. W zestawie dedykowany hardcase. 
Music Center Poznań

SeriaFG Red Label
Kształt pudła rezonansowegoFG
Płyta rezonansowaLity świerk Sitka
Boki i płyta spodniaLity mahoń
PodstrunnicaHeban
SzyjkaMahoń afrykański
Menzura650 mm
Ilość progów20
MostekHeban
KluczeGotoh, Otwarte, Chromowane
Dodatkowe daneZnaczniki podstrunnicy: kropki Siodełko: 43 mm Pickguard: drewno Rozeta: drewno Struny: Elixir NANOWEB 80/20 Bronze Light
WyposażenieFuterał
WykończeniePołysk
KolorVintage Natural (VN)
Copyright © INFOMUSIC 2018

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz