Yamaha FSX-3 VN - gitara elektroakustyczna

4193.00 zł
Idź do sklepu
Music Center
Music Center

ul. Chwaliszewo 64
61-105 Poznań

tel: +48 61 222 49 19
www.musiccenter.com.pl
Napisz email

Opis produktu:

Gitary Yamaha z serii FS Red Label to ukłon i hołd w stronę niezapomnianych gitar akustycznych firmy produkowanych między 1966 a 1972 rokiem w Japonii. Każda z gitar jest pieczołowicie i dokładnie wykonana z litego drewna zapewniając świetne brzmienie oraz dynamikę. Klasyczny design gitary w połaczeniu z nowoczesnymi rozwiązaniami produkcyjnymi daje instrument, któremu nie oprze się żaden współczesny muzyk.

Model FSX-3 to gitara akustyczna wykonana z litego świerku oraz mahoniu, tańszy odpowiednik modelu FSX-5. Oryginalny, zaprojektowany przez Yamahę kształt to ukłon w stronę muzyków koncertowych, którzy cenią sobie wygodę i kompaktowość instrumentów i mocne uderzenie. Model posiada znany juz z seri A system A.R.E. (Acoustic Resonance Enhancement), który urozmaica brzmienie sezonowanego drewna o piękny, długi sustain. Na pokładzie znajduje się innowacyjny przedwzmacniacz Atmosfeel, na który składają się aż trzy systemy nagłośnienia: piezo pod moistkiem, mikrofon w korpusie, a także nowy, ultracienki przetwornik z tworzywa sztuczego umieszczony po wewnętrzenej stronie płyty rezonansowej w miejscu styku nadgarstka z korpusem. Każdy z przetworników odpowiedzialny jest za inną częstotliwość, dzięki czemu otrzymujemy gitarę elektroakustyczną, która sprosta każdym warunkom i wykrzesamy z niej każde brzmienie jakiego tylko potrzebujemy, a także w pełni odda charakter litego instrumentu. W zestawie dedykowany hardbag. 
Music Center Poznań

SeriaFG Red Label
Kształt pudła rezonansowegoFG
Płyta rezonansowaLity świerk Sitka
Boki i płyta spodniaLity mahoń
PodstrunnicaHeban
SzyjkaMahoń afrykański
Menzura650 mm
Ilość progów20
MostekHeban
KluczeY1D, otwarte, chrmowane
PrzedwzmacniaczAtmosfeel (Undersaddle Pickup + Contact Sensor + Mic)
KontroleryMaster Volume, Mic Blend, Bass EQ
Dodatkowe daneZnaczniki podstrunnicy: kropki Siodełko: 44 mm Pickguard: czarny, kompozytowy Rozeta: drewno Struny: Elixir NANOWEB 80/20 Bronze Light
WyposażenieFuterał
WykończeniePołysk
KolorVintage Natural (VN)
Copyright © INFOMUSIC 2018

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz