Epiphone BROADWAY VN gitara elektryczna

To ogłoszenie jest nieaktualne

Opis produktu:

Gitara elektryczna Epiphone Broadway VN

Od ponad 70 lat klasyczny Epiphone Broadway jest uznawany za najlepszą gitarę jazzową "hollowbody". Teraz w pięknym nowym wykończeniu Vintage Natural z Humbuckerami Alnico Classic™, strunociągiem Frequensator ™ Split Trapeze w stylu vintage i kluczami Grover® Rotomatic ™.

Broadway: Broadway pojawił się w katalogu Epiphone od 1931 roku, kiedy założyciel Epi Stathopoulo wprowadził Masterbilt Archtop Collection. Zainspirowany swoim ojcem (Anastasios), który założył oryginalną firmę jako House of Stathopoulo, Epi postanowił stworzyć znakomite instrumenty muzyczne z wysokiej jakości materiałami, które byłyby przystępne cenowo dla praktykujących muzyków-model, który Epiphone wciąż produkuje. Oryginalny salon Epiphone przy West 14th Street na Dolnym Manhattanie był otwarty dla czołowych gitarzystów tego dnia, takich jak Les Paul i George Van Eps, którzy uczestniczyli w inspirowaniu i kształtowaniu nowoczesnego Broadwayu. Dzisiaj salon wystawowy Epiphone w Nashville nadal gości najlepszych na świecie gitarzystów, takich jak Nick Colionne, który występuje z Epiphone Broadway na festiwalach jazzowych na całym świecie.

Select Spruce Top: klonowy korpus Epiphone Broadway jest wyposażony w top ze świerku "Select Spruce" w wykończeniu Vintage Natural. Gryf z klonu ma profil SlimTaper™ "C" o długości 25,5 cala, promieniu 12 cali i podstrunnicy Pau Ferro z perłową inkrustacją "block and triangle". Korpus, podstrunnica i główka mają wielowarstwowy binding w czarnym i słoniową kośći kolorach. Główka ma tradycyjny design ‘clipped ear’ z oryginalną inskrypcją Epiphone'a "Vine" z lat 40. Maskownica w stylu żółwia ma metalowy emblemat "E".

Humbuckery Alnico Classic ™: The Broadway jest wyposażony w humbuckery Epiphone Alnico Classic™, wykonane z magnesów Alnico V, aby uzyskać ciepłą i szczegółową odpowiedź. Gałki głośności i tonu dla każdego przetwornika w stylu Black Speed Dials współpracują wraz z tradycyjnie podłączonym 3-kierunkowym przełącznikiem.

Frequenzator™ Split Trapeze: Jedną z najbardziej rozpoznawalnych cech Broadwaya jest jego złoty strunociąg Frequensator™ Split Trapeze, ulepszonej konstrukcji, która kompensuje długość strun i pozwala uzyskać maksymalny rezonans i dokładną intonację. Broadwayu także posiada klucze Gold Grover® Rotomatic z ulepszonym współczynnikiem strojenia 18:1 oraz w pełni regulowany mostek Pau Ferro. Twardy futerał jest dostępny jako opcja.

Ograniczona dożywotnia gwarancja: nowoczesny Epiphone Broadway jest dostarczany z ograniczoną dożywotnią gwarancją Epiphone i usługą serwisową 24/7/365 firmy Gibson. Zrób własną historię już dzisiaj i odkryj Epiphone Broadway u swojego autoryzowanego dystrybutora Epiphone.

Epiphone Broadway w skrócie:

- Historyczny archtop Epiphone

- Humbuckery Alnico Classic ™ z magnesami Alnico V.

- Piękne nowe wykończenie Vintage Natural

- Vintage-owy strunociąg Frequensator™ Split Trapeze

- Klucze Grover® Rotomatic™

Specyfikacja:

Korpus: Klon

Top: Świerk

Gryf: Klon

Podstrunnica: Palisander

Binding: Na korpusie, gryfie i główce

Inkrustacje: Prostokąty z wewnątrz umieszczonymi trójkątami

Menzura: 25,5”

Ilość progów: 20

Strunociag: Frequensator

Osprzęt: Złoty

Klucze: Układ 3:3

Elektronika: Dwa przetworniki typu humbucker (Alnico Classic/Alnico Hot)

Regulacja: Dwa potencjometry głośności i dwa tonu

Kolor: Vintage Natural

 UWAGA: Sprzedaż odbywa się także poza serwisem internetowym, ilość sztuk może się różnić od stanu faktycznego. Zastrzegamy sobie prawo do anulowania zamówienia w przypadku wcześniejszego wyprzedania towaru.