Schecter C8 DELUXE SWHT - gitara elektryczna ośmiostrunowa

1499.00 zł
Idź do sklepu
Music Center
Music Center

ul. Chwaliszewo 64
61-105 Poznań

tel: +48 61 222 49 19
www.musiccenter.com.pl
Napisz email

Opis produktu:

Seria C6 to podstawowa seria gitar firmy Schecter Guitar Research założonej w 1974 roku przez Davida Schectera w Van Nuys w Stanach Zjednoczonych. Instrumenty te nie tylko wyglądają wspaniale dzięki smukłej sylwetce, ale także brzmią doskonale. Gitary te to odpowiedź dla muzyków poszukujących profesjonalnego, dobrze wykonanego instrumentu w przystępnej cenie.

C8 to ośmiostrunowe wersje modeli C6 z tej samej serii. Poobnie jak "mniej strunowych" braci charakteryzują się wysoką jakością wykonania i wygodą gry. Instrumenty te są przeznaczone do gry najcięższych odmian muzyki metalowej oraz djentu. Idealna gitara dla początkujących adeptów tych gatunków muzycznych.
Music Center Poznań

SeriaC8
KorpusLipa
SzyjkaKlon, wkręcana
PodstrunnicaPalisander
MostekTOM ze strunami przez korpus
Przetwornikimostek: Schecter Diamond Plus (B) gryf: Schecter Diamond plus (N)
Przełączniktrójpozycyjny
KontroleryVolume, tone
Menzura28"
Ilość progów24 jumbo
KluczeChromowane, 4 + 4
OsprzętChromowany
WykończenieSatynowe
Dodatkowe daneznaczniki podstrunnicy: kropki
KolorSatin White (SWHT)
Copyright © INFOMUSIC 2018

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz