Denon DJ SC6000 Prime

To ogłoszenie jest nieaktualne

Opis produktu:

 

SC6000

Profesjonalny odtwarzacz DJ z 10,1-calowym ekranem dotykowym i bezprzewodowym przesyłaniem muzyki przez WiFi.

Najlepszy w swojej klasie

Szczyt technologii DJ. Denon DJ SC6000 PRIME to najbardziej zaawansowany, w pełni samodzielny cyfrowy odtwarzacz multimedialny do profesjonalnego klubu lub na scenę główną. Obsługiwany przez ENGINE OS, ma 10,1-calowy ekran dotykowy, łączność Wi-Fi, wewnętrzną kieszeń na dysk HDD, duży 8,5-calowy jog oraz wydajne pady z podświetleniem. Dzięki temu wszechstronnemu arsenałowi kreatywnych narzędzi SC6000 podnosi poprzeczkę w zakresie technologii DJ-skiej przygotowanej na największe wydarzenia i koncerty. Nie akceptuj naśladowców, bądź kreatywny i ciesz się przyszłością dzięki SC6000 PRIME.

 

Pracuj z Virtual DJ

Seria Prime jest teraz kompatybilna z Virtual DJ. Intuicyjna praca na ekranie dotykowym, informacje 1:1 o wszystkich najważniejszych funkcjach, bezpośrednie sterowanie efektami audio i video, kolorowe i monochromatyczne waveformy, bezproblemowe przeglądanie bezpośrednio z poziomu urządzenia, konfigurowalny interfejs użytkownika i wszystko co najlepsze z Virtual DJ! od dziś!

*wymagany Engine OS v 1.5.1 w trybie kontrolera
 

Teraz kompatybilny z Serato DJ Pro

 

 

NOWOŚĆ

NAJPOTĘŻNIEJSZE ODTWARZACZE MULTIMEDIALNE NA RYNKU, STAJĄ SIĘ JESZCZE BARDZIEJ POTĘŻNE DZIĘKI PEŁNEJ INTEGRACJI Z SERATO

 

 

 

Denon DJ SC6000 i SC6000M PRIME, liderzy globalnych innowacji dla Dj-skich odtwarzaczy multimedialnych są teraz kompatybilne z Serato DJ. Wersja Pro 2.4.6. integruje z Serato zapewnia DJ-om kolorowe wavefroms, kontrolę nad 4 deck-ami, a także kluczowe informacje o utworze dającą pełną kontrolę nad swoim występem.

To po prostu to ! Denon DJ, wiodący producent wysokiej jakości produktów DJ-skich, znanego z innowacji, ogłosił integrację swojego flagowego produktu z Serato DJ Pro. Oprócz Engine OS 1.6 , Serato DJ Pro wersji 2.4.6 daje kontrolą nad występem wraz z SC6000 i SC6000M, a wszystko to dzięki 10,1 calowym oknom (ekranom), dający podgląd na przepływ pracy w Serato.

Dzięki pełno kolorowym ruchomym wavefroms, Dj mają natychmiastowy dostęp do postępu utworu wraz z kluczowymi danymi, podczas gdy rozszerzony widok biblioteki daje DJ-owi możliwość eksplorowania swoich list odtwarzania i bilioteki.

 

10.1” DOTYKOWY EKRAN HD

Przeglądaj i nawiguj z dotykowym interfejsem HD. Dotykowy wyświetlacz HD w modelach SC6000 i SC6000M PRIME o przekątnej 10,1 cala staję się oknem dla DJ-a podczas nawigowania po bibliotece w Serato DJ Pro, z ruchomymi RGB weaveforms, DJ otrzymuje niezbędne informacje o utworach

Wybór 4 deck-ów

Steruj swoim miksem wybierając jeden z 4 decków dostępnych w Serato DJ Pro a wszystko to za naciśnięciem jednego przycisku.

Występ

Wyrazista kontrola sprzętu z Serato DJ przekłada się na kreatywny rys występu – Zoptymalizowane i łatwo dostępne Serato DJ daje kontrolę nad podstawowym miksowaniem po potworzenie dźwięku i twórczą kontrolę nad występem.

Pełna kontrola sprzętu za pomocą Serrato DJ, kreatywny występ i funkcje - Optymalne i łatwo dostęp w Serato daje kontrole- od podstawowego odtwarzania i miksowania przez DJ, po rzeźbienie dźwięku i twórczą kontrolę nad dźwiękiem.

 

INTEGRACJA SERATO | Kluczowe cechy

 

pełne RGB ruchome waveforms

 

1:1 Sterowanie sprzętowe dla decków od 1 do 4

 

Uzyskaj dostęp do Serato DJ Pro Hot Cues, Loops, Roll, Slicer, Sampler, Beat Jump i Pitch Play (wymagana licencja Pitch 'N Time DJ)

 

Sortuj bibliotekę według utworu, wykonawcy, BPM, klucza lub czasu

 

Obszerne informacje o utworze: czas, Loop, Beat Jump, Sync, BPM, Pitch Range, Pitch % Adjust

 

Wyszukiwanie ścieżek igłowych

 

Certyfikowany OSA (oficjalne akcesorium Serato - wymaga zgodnego interfejsu audio / miksera)

 

Dodanie pełnej integracji Serato DJ Pro, oprócz rozbudowanej integracji Virtual DJ, zapewnia obsługę Denon DJ PRIME z systemem operacyjnym Engine OS.

Odtwarzacze multimedialne kontynuują swoją ewolucję jako najbardziej wszechstronne i innowacyjne odtwarzacze dostępne dla DJ-ów.

 

SC6000 - Kluczowe cechy

• Profesjonalny odtwarzacz multimedialny napędzany przez ENGINE OS
• 10,1-calowy kolorowy ekran dotykowy HD
• Wbudowane Wi-Fi i przewodowe połączenie internetowe do strumieniowego przesyłania muzyki
• Gumowe pady z podświetleniem
• Wbudowana kieszeń na HDD do przechowywania muzyki w odtwarzaczu
• 8,5-calowy JOG
• Złącza IEC dla zabezpieczenia kabla zasilającego
• Podgląd ścieżki
• Tryb kontrolera Serato DJ Pro *
• Najlepsze w swojej klasie algorytmy zmiany czasu i synchronizacji klucza
• Wewnętrzna, wbudowana analiza plików muzycznych (w tym Rekordbox ™)
• Odtwarzanie dwuwarstwowe z niezależnymi wyjściami analogowymi / cyfrowymi
• Połączenie StagelinQ do oświetlenia Event / Pro DJ i sterowania wideo
• Odtwarza nieskompresowane formaty audio (FLAC, ALAC, WAV)
• Darmowy 3 miesięczny dostęp do SoundCloude Go+
• Kompatybilny z Serato DJ Pro