Boss GT1 - processor gitarowy

To ogłoszenie jest nieaktualne

Opis produktu:

Doskonałe brzmienie dla podróżujących gitarzystów

Bardzo wygodny w transporcie i łatwy w obsłudze, procesor GT-1 oferuje brzmienie na profesjonalnym poziomie wszędzie tam, gdzie grasz. Wyposażony w mocny moduł brzmieniowy serii GT firmy BOSS, procesor ten oferuje dostęp do olbrzymiego zbioru światowej klasy wzmacniaczy i efektów, pasujących do wszystkich gatunków muzyki. Usprawniony interfejs umożliwia szybkie i intuicyjne tworzenie brzmień, natomiast programowalne przełączniki i pedał ekspresji oferują dynamiczne sterowanie efektami w czasie rzeczywistym. A wejście na stronę BOSS TONE CENTRAL umożliwia pobieranie bezpłatnych zbiorów ustawień, oprogramowania edycyjnego, itp. Odpowiedni zarówno dla początkujących i weekendowych muzyków, jak i podróżujących gitarzystów, procesor GT-1 oferuje doskonałe brzmienie w kompaktowej i wytrzymałej obudowie.

 • Flagowej klasy moduł brzmieniowy BOSS wciśnięty w lekką i niewielką, podłogową konstrukcję
 • Nowoczesna konstrukcja bez twardych krawędzi zapewnia bezpieczny transport w futerale gitary
 • Funkcje Easy Select i Easy Edit do szybkiego wybierania i modyfikowania zbiorów ustawień
 • Cztery baterie AA zapewniają do siedmiu godzin grania na ulicznych i mobilnych występach
 • Wbudowany przełącznik nożny i pedał ekspresji; gniazdo pod przełącznik nożny lub pedał ekspresji i port USB
 • Pobieranie bezpłatnych, gotowych do gry, profesjonalnych zbiorów ustawień z witryny BOSS TONE CENTRAL

 

 • Wyjątkowe brzmienie

  Dzięki swemu flagowej klasy modułowi brzmieniowemu GT, procesor GT-1 oferuje jakość i możliwości kształtowania dźwięku znacznie przekraczające typowe, kompaktowe procesory wieloefektowe. Masz pod palcami historię przetwarzania firmy BOSS, od klasyki, typu przester Overdrive OD-1 po nowoczesne efekty, zasilane innowacyjną technologią MDP. Do wyboru jest również mnóstwo brzmień wzmacniacza COSM, w tym legendy klasyki i oryginalne wzmacniacze BOSS, zoptymalizowane do idealnego brzmienia i sposobu reakcji. Efekty specjalizowane, takie jak Acoustic Simulator, Guitar Simulator i inne oferują wiele opcji tonalnych; dostępny jest również looper, wzbogacający ćwiczenia oraz występy na scenie.

 • Partner przenośnego brzmienia

  Procesor GT-1 zaprojektowano dla muzyków, będących w ruchu. Jest zaskakująco lekki i kompaktowy, a jednocześnie zapewnia wyjątkową trwałość, z której słynie firma BOSS. Nowoczesna konstrukcja ułatwia wkładanie i wyjmowanie procesora z przegrody na akcesoria futerału gitary, bez obawy, że twarde krawędzie uszkodzą posiadany sprzęt. Zasilanie sieciowe i bateryjne zapewnia elastyczność w każdej sytuacji, a siedmiogodzinna żywotność baterii pozwala grać na ulicy lub na innych mobilnych imprezach.

 • Łatwe wybieranie zbiorów ustawień i tworzenie brzmień

  Dzięki procesorowi GT-1 wyszukiwanie fantastycznych brzmień dla własnego stylu gry i dopasowanie do własnych potrzeb jest bardzo łatwe. Początkujący gitarzyści mogą mieć wspaniałe brzmienia od razu, a bardziej doświadczeni docenią możliwość szybkiego i intuicyjnego edytowania brzmień. Funkcja Easy Select pozwala wybierać zbiory ustawień według gatunku, przesteru lub typu efektu, a funkcja Easy Edit umożliwia perfekcyjne dopasowywanie przesteru, modulacji i echa bez większego wysiłku. Dedykowane przyciski panelu oferują szybkie przełączanie grup efektów, a także odblokowują kolejne parametry, umożliwiające bardziej szczegółową edycję.

 • BOSS Tone Studio i BOSS Tone Central

  Na witrynie BOSS Tone Central znajdziesz mnóstwo bezpłatnych zbiorów ustawień do grania wszystkich gatunków muzyki za pomocą procesora GT-1. Zbiory te, tworzone przez zawodowych gitarzystów, są skonfigurowane i gotowe do użycia, stanowiąc doskonałe punkty wyjścia dla zaawansowanych muzyków, którzy lubią tworzyć własne brzmienia. Bezpłatny program BOSS Tone Studio to w pełni wyposażony edytor oraz biblioteka dla procesora GT-1, oferujący jednocześnie zintegrowany dostęp do wszystkich zbiorów ustawień witryny BOSS Tone Central.