Novation Bass Station 2 - synthesizer ♦ 30 DNI NA ZWROT ♦ GWARANCJA DOOR-TO-DOOR ♦ SZYBKA WYSYŁKA

To ogłoszenie jest nieaktualne

Opis produktu:

Novation Bass Station II to w pełni analogowy syntezator monofoniczny. Oparto go na klasycznej stacji oryginalnego Bass Station, którą ponownie opracowano w XXI wieku. Posiada nie tylko dwa filtry, lecz także dwa oscylatory i trzeci suboscylator oraz w pełni analogową sekcję efektów. Co więcej, dodano sekwencer krokowy, arpeggiator, pełnowymiarowe klawisze i potężną sekcję modulacji.

NOVATION BASS STATION II – ANALOGOWY SYNTEZATOR MONOFONICZNY
Novation Bass Station II to w pełni analogowy syntezator monofoniczny. Jest on oczywiście zbudowany na bazie oryginalnego Bass Station, który ponownie opracowano w XXI wieku. Posiada nie tylko dwa filtry, lecz także dwa oscylatory i trzeci suboscylator oraz w pełni analogową sekcję efektów. Co więcej, dodano sekwencer krokowy, arpeggiator, pełnowymiarowe klawisze i potężną sekcję modulacji.

NOVATION BASS STATION II – PAMIĘĆ PRESETÓW
Ten syntezator analogowy zaprojektowano z przeznaczeniem do kreowania barw basu, jednak jego uniwersalny silnik dźwiękowy pozwala wydobyć z niego również ostre „leady”. Posiada najlepsze funkcje oryginalnego Bass Station umieszczone w zupełnie nowej konstrukcji z nową modulacją, efektami i filtrami. Ponadto, ścieżka sygnału jest czysto analogowa, włącznie z efektami. Sprzęt wyposażono zarówno w potencjometry, jak i przełączniki, suwaki i przyciski do edycji wszystkich głównych parametrów modułów. Co najważniejsze, można zapisywać i przywoływać jego barwy. 64 najlepszych fabrycznych presetów oraz 64 pozycje do tworzenia i zapisywania własnych. Warto wspomnieć, że istnieje również możliwość przechowywania większej ilości presetów na komputerze.

ZNAJDŹ SWOJE BRZMIENIE
Tworzenie muzyki to podróż! Novation zawsze stara się znaleźć sposób, aby zainspirować Cię podczas tej drogi z Bass Station II. Tak powstał Sound Collective. Otrzymuj bezpłatne wersje najbardziej innowacyjnych instrumentów wirtualnych i kreatywnych efektów od uznanych deweloperów, a także otrzymuj zniżki, które pomogą Ci w pełni wykorzystać oprogramowanie innych firm. Wszystko, co musisz zrobić, to zarejestrować swój sprzęt Novation, a oferty będą się pojawiać na Twoim koncie Novation co kilka miesięcy. Aby dołączyć do Sound Collective, przejdź na ich stronę.

DOŁĄCZONE OPROGRAMOWANIE:
Ableton Live Lite 10
Dostęp do Sound Collective (specjalnej oferty wtyczek i rabatów dla użytkowników Novation)
4GB sampli i pętli Loopmasters
Darmowe lekcje w serwisie Melodic