Samson Q7VP - Mikrofon Q7 w zestawie, statyw, kabel mikrofonowy, torba transportowa ♦ 30 DNI NA ZWROT ♦ GWARANCJA DOOR-TO-DOOR ♦ SZYBKA WYSYŁKA

Opis produktu:

Q7VP – Kompletny system z mikrofonem dynamicznym

Zawierający w jednym opakowaniu wszystko to, co jest potrzebne, kompletny system Q7VP z mikrofonem dynamicznym zapewnia kompleksowe rozwiązanie dla tych osób, które potrzebują znakomitego mikrofonu ze wszystkimi niezbędnymi akcesoriami.

Wybierając system Q7VP otrzymamy nie tylko jeden z najbardziej niezawodnych i profesjonalnie brzmiących mikrofonów dynamicznych dostępnych obecnie na rynku, ale też dostaniemy wszystko to, czego potrzebujemy do przygotowania i przeprowadzenia występu.

W tym zestawie znajduje się dynamiczny mikrofon Q7, sceniczny statyw mikrofonowy typu boom, wytrzymały uchwyt mikrofonu, niskoszumowy przewód mikrofonowy oraz pokrowiec na wszystkie elementy.

Dzięki zastosowaniu elementu neodymowego, superkardioidalnej charakterystyki kierunkowości i zdolności do odbierania wysokich poziomów ciśnienia akustycznego, Q7 jest idealnym mikrofonem wokalowym do użycia na scenie oraz w studiu nagraniowym.

A dołączone wszystkie akcesoria niezbędne do zapewnienia profesjonalnego występu wokalnego sprawiają, że nie będziemy szukać lepszego rozwiązana niż ten kompleksowo wyposażony pakiet.

Właściwości:

  • Mikrofon dynamiczny Q7
  • Statyw mikrofonowy typu żuraw-model BL-3
  • Wytrzymały uchwyt mikrofonu
  • Nisko szumowy przewód mikrofonowy o długości 7,6 m XLRm-XLRf
  • Pokrowiec na cały system