Samson BT4 - statyw mikrofonowy I Expresowa wysyłka I 30 dni na zwrot !!

Opis produktu:

BT4 – Teleskopowy statyw typu żuraw.

Teleskopowy statyw mikrofonowy typu żuraw Samson BT4 jest udanym połączeniem lekkich i wytrzymałych elementów konstrukcyjnych z atrakcyjną i funkcjonalną formą.

Ten składany trójnóg jest zbudowany z wytrzymałych elementów stalowych oraz odlanych z metalu, co zapewnia mu niezbędną wytrzymałość mechaniczną oraz znakomitą elastyczność przy pozycjonowaniu statywu.

Dzięki temu można ustawić go we właściwej pozycji, a jednocześnie nie spowodować znaczącego ograniczenia ruchów lub przestrzeni.

Czarne połyskujące wykończenie nadaje elegancji całej formie i zapewnia jej niewielką widoczność.

Statyw BT4 doskonale nadaje się do użycia przez koncertujących muzyków, na scenach i w salach prób oraz w studiach nagrań.

Właściwości:

  • Składany trójnóg mikrofonowy typu żuraw
  • Konstrukcja zrobiona z odlewu oraz elementów stalowych
  • Eleganckie czarne wykończenie
Copyright © INFOMUSIC 2021

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz