Kategorie

Behringer B112MP3 - Dwudrożna kolumna aktywna o mocy 1000W z głośnikiem 12'' z odtwarzaczem MP3, opcją systemu bezprzewodowego i zintegrowanym ...

Opis produktu:

BEHRINGER EUROLIVE B112MP3 - Dwudrożna kolumna aktywna o mocy 1000W z głośnikiem 12" z odtwarzaczem MP3, opcją systemu bezprzewodowego i zintegrowanym mikserem. Dwudrożna kolumna PA, o mocy 1000W, do zastosowań na żywo i playback. Ultra-kompaktowy, lekki system nagłośnieniowy zapewniający doskonałą jakość dźwięku nawet przy skrajnych poziomach ciśnienia akustycznego. Wysokowydajny odtwarzacz MP3 do odtwarzania plików audio z pendrive’a USB. Opcja podłączenia systemu bezprzewodowego Behringer ULTRALINK ULM100/200USB poprzez złącze USB 3.0. 2-kanałowy mikser z niezależnymi wejściami mic/Line, regulacją  głośności i diodami przesterowania Clip. Dedykowany 2-zakresowy korektor ze zintegrowanym procesorem dźwięku. Niezwykle lekki wzmacniacz pracujący w klasie D o ogromnej mocy i niesamowitych możliwościach brzmieniowych i superniskiej wadze. Niezwykle potężny 12" głośnik niskotonowy zapewniający niesamowicie głęboki bas i moc akustyczną. Driver wysokotonowy 1,35" z aluminiową membraną. Bardzo szeroki zakres dyspersji oraz wykładniczo zaprojektowany stożkowy wylot horna. Dodatkowe wyjście liniowe umożliwia łączenie z kolejnymi kolumnami głośnikowymi. Uniwersalny trapezoidalny kształt obudowy pozwala na różne ustawienia:  - na statywie - gniazdo montażowe 35mm na statyw, - w położeniu na boku w celu wykorzystania jako monitor podłogowy. Ergonomiczny kształt rękojeści do łatwego przenoszenia i instalacji. Wysokiej jakości podzespoły i wytrzymała konstrukcja zapewniające długotrwałe użytkowanie. Opracowany i zaprojektowany przez BEHRINGER Germany.
Copyright © INFOMUSIC 2021

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz