Studiologic Sledge Black Edition I Szybka wysyłka I 30 dni na zwrot !!

Opis produktu:

KLAWIATURY STERUJĄCE STUDIOLOGIC SLEDGE BLACK
CIEMNIEJSZY, LEPSZY I MOCNIEJSZY
            Ekskluzywnie wyglądające klawiatury sterujące Studiologic Sledge Black sprzedaje się z czarnym futerałem oraz zapewniającą doskonałe wrażenia dotykowe klawiaturą półważoną z odwróconymi kolorami klawiszy. Nowe opcje modulacji i dźwięku wraz z połączeniem syntezatora i samplera sprawiają, że nowy Sledge sięga dalej niż prawdopodobnie cokolwiek przed nim.

 
DOSKONALE WYWAŻONA KLAWIATURA
            Zamienione miejscami kolory na klawiaturze doskonale podkreślają czarny, elegancki design instrumentu. Mówiąc o stronie technicznej klawiatury, dzięki półważonym klawiszom i nowym, dobrze zbalansowanym sprężynom gra na nowym instrumencie Studiologic z pewnością będzie dla Ciebie doskonałym doświadczeniem muzycznym i technicznym.

 
PODWÓJNA MOC I POTĘŻNY DŹWIĘK
            Instrumenty Studiologic mają wzmocniony poziom wyjścia audio, przez co brzmienie jest silniejsze, czystsze i grubsze. Co więcej, ponieważ zsynchronizowano LFO2, modulacja brzmienia pozostaje niezmienna na wszystkich dźwiękach.

 
STUDIOLOGIC SLEDGE BLACK TO ŚWIATOWE BRZMIENIE
            Muzycy z całego świata pomogli Studiologic w zaprojektowaniu zestawu brzmień, które umieszczono w instrumencie. Dlatego instrument, razem z nowymi ustawieniami, nadaje dźwiękowi klawiatury ciepłego i rześkiego charakteru, który doceniają artyści na całym świecie.

 
BIBLIOTEKA DŹWIĘKÓW
            W trosce o wygodę użytkowanie Studiologic stworzyło w Sledge Black wewnętrzną bibliotekę dźwięków. Używając jej, możesz nie tylko tworzyć i przenosić komponowane sample, lecz także zarządzać nimi w bibliotece dźwięków na swoich instrumencie. Chcesz załadować nowy dźwięk? Zapisać dopiero co skomponowany sampel? Skopiować już istniejący? A może planujesz go wysłać lub odebrać brzmienie z innego instrumentu? Nie jest ważne to, co chcesz robić, ponieważ z nową, wyposażoną w przyjazny użytkownikowi interfejs biblioteką dźwięków możliwe jest całkowicie wszystko.
Copyright © INFOMUSIC 2021

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz